JPG içinde HTML i JPG'ye dönüştür

HTML i JPG ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım Python

Python'da üst düzey, platformdan bağımsız yazılım geliştirmek için belge dönüştürme API'mizi kullanın. Python HTML, JPG ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Dönüştürme HTML için JPG içinde Python

Dönüştürmek İhtiyacı HTML için JPG programlı resmin? Aspose.Words for Python via .NET herhangi bir geliştirici, HTML Python koduyla JPG görüntü formatına dönüştürebilir.

Modern belge işleme Python API, JPG yüksek hızda HTML Kalitesini test HTML için JPG sağ bir tarayıcıda dönüşüm. Güçlü Python HTML dosyalarının birçok popüler görüntü formatına dönüştürülmesine olanak tanır.

HTML JPG JPG olarak Python

Aşağıdaki örnek, HTML JPG içindeki bir Python.

HTML dosyasını JPG grafik biçimine dönüştürmek için kolay adımları izleyin. Yerel sürücüden HTML okuyun, ardından gerekli görüntü biçimini JPG uzantısıyla JPG Her ikisi için HTML okuma ve JPG sen tam dosya kullanabilirsiniz yazma. Çıktı JPG grafik içeriği, orijinal HTML dosyasıyla aynı olacaktır.

HTML i JPG biçimine dönüştürmek için Python de kod örneği
Giriş dosyası
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Çıkış formatı
Listeden hedef formatı seçin
import aspose.words as aw

doc = aw.Document(Input.html)

for page in range(0, doc.page_count):
    extractedPage = doc.extract_pages(page, 1)
    extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.jpg")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.jpg") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.jpg") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.jpg") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.image_data.save("Output.jpg")
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

HTML, JPG nasıl dönüştürülür

  1. 'Aspose.Words for Python via .NET' kurun.
  2. Python projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
  3. Kaynak HTML dosyasını Python.
  4. JPG uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek 'save()' yöntemini çağırın.
  5. HTML dönüşümünün sonucunu JPG.

HTML 'i JPG ye dönüştürmek için Python

Python paketlerimizi PyPi depolarında barındırıyoruz. "Aspose.Words for Python via .NET" geliştirici ortamınıza nasıl kuracağınızla ilgili adım adım talimatları izleyin.

sistem gereksinimleri

Bu paket Python 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 ve 3.9 ile uyumludur. Linux için yazılım geliştiriyorsanız, lütfen Ürün Belgelerinde gcc ve libpython için ek gereksinimlere bakın.

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2022. Her hakkı saklıdır.