המר HTML ל תמונה ב Python

ספריית Python במהירות גבוהה HTML ל תמונה

השתמש ב API שלנו להמרת מסמכים כדי לפתח תוכנה ברמה גבוהה, עצמאית בפלטפורמה ב-Python. זהו פתרון תוכנה מקצועי מלא לייבוא וייצוא של HTML, תמונה ופורמטים רבים אחרים של מסמכים באמצעות Python.

הצג את קטע הקוד

המר את HTML לתמונה ב Python

האם צריך להמיר את HTML לתמונה באופן פרוגרמטי? עם Aspose.Words for Python via .NET כל מפתח יכול להפוך בקלות את HTML לפורמט גרפי עם מספר שורות של קוד Python.

עיבוד מסמכים מודרני Python API יוצר תמונות HTML במהירות גבוהה. בדוק את האיכות של HTML להמרת תמונה ישירות בדפדפן. Python רבת עוצמה מאפשרת המרת HTML כמעט לכל הפורמטים הגרפיים הנפוצים.

שמור את HTML כתמונה ב Python

הדוגמה הבאה מדגימה כיצד להמיר את HTML לתמונה ב Python.

בצע את השלבים הקלים כדי להפוך HTML לפורמט גרפי. קרא את HTML מהכונן המקומי, ואז פשוט שמור אותו כתמונה, תוך ציון הפורמט הגרפי הנדרש באמצעות סיומת תמונה. הן עבור HTML והן עבור כתיבת תמונות, תוכלו להשתמש בשמות קבצים מוסמכים לחלוטין. התוכן שיתקבל יהיה זהה ל HTML קובץ המקורי.

דוגמה לקוד ב Python להמרת HTML ל JPG פורמט
העלה קובץ שברצונך להמיר
הפעל קוד
בחר את פורמט היעד מהרשימה
pip install aspose-words
עותק
import aspose.words as aw

doc = aw.Document(Input.html)

for page in range(0, doc.page_count):
    extractedPage = doc.extract_pages(page, 1)
    extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.jpg")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.jpg") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.jpg") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.jpg") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.get_shape_renderer().save("Output.jpg", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.jpg))
הפעל קוד
שתפו את הקוד ברשתות החברתיות:

כיצד להמיר HTML ל תמונה

  1. התקן את Aspose.Words for Python via .NET.
  2. הוסף הפניה לספרייה (ייבא את הספרייה) לפרויקט Python.
  3. פתח את קובץ HTML Python.
  4. התקשר save(), העברת שם קובץ פלט עם סיומת תמונה.
  5. קבל את התוצאה של המרה HTML תמונה.

ספריית Python HTML ל תמונה

אנו מארחים את חבילות Python שלנו במאגרי PyPi. אנא עקוב אחר ההוראות שלב אחר שלב כיצד להתקין את "Aspose.Words for Python via .NET" בסביבת המפתחים שלך.

דרישות מערכת

חבילה זו תואמת ל- Python ≥3.5 ו <3.12. אם אתה מפתח תוכנה עבור לינוקס, אנא עיין בדרישות נוספות עבור gcc ו- libpython בתיעוד המוצר.

5%

הירשם לעדכוני מוצר Aspose

קבל ניוזלטרים והצעות חודשיים שנשלחו ישירות לתיבת הדואר שלך.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. כל הזכויות שמורות.