Konwertuj PDF na DOC w Python

Szybka Python do konwersji PDF na DOC

Skorzystaj z naszego interfejsu API do konwersji dokumentów, aby tworzyć zaawansowane, niezależne od platformy oprogramowanie w języku Python. Jest to kompletne, profesjonalne oprogramowanie do importowania i eksportowania PDF, DOC i wielu innych formatów dokumentów przy użyciu Python.

Zobacz fragment kodu

Konwertuj PDF na DOC za pomocą Python

Chcesz programowo przekonwertować dokument z PDF formatu na DOC Dzięki Aspose.Words for Python via .NET możesz konwertować dokumenty z PDF formatu do DOC przy użyciu zaledwie kilku linijek Python kodu.

Nasz Python API tworzy DOC z PDF o profesjonalnej jakości. Przetestuj konwersję PDF plików do DOC najwyższej jakości bezpośrednio w przeglądarce. Potężny Python via .NET umożliwia przekształcanie PDF plików do prawie wszystkich DOC formatów.

Zapisz PDF jako DOC Python dokument

Poniższy przykład pokazuje, jak przekonwertować PDF plik na DOC Python format dokumentu.

Wykonaj proste kroki, aby przekształcić PDF plik w DOC format dokumentu Odczytaj PDF plik z lokalnego dysku, a następnie po prostu zapisz go w DOC, określając wymagany format pliku przez wymagane rozszerzenie DOC Zarówno do czytania PDF plików, jak i DOC można używać w pełni kwalifikowanych nazw plików. Wyjściowa DOC będą identyczne z oryginalnym PDF dokumentem.

Przykład kodu w Python aby przekonwertować PDF na DOC format
Prześlij plik, który chcesz przekonwertować
Uruchom kod
Wybierz format docelowy z listy
pip install aspose-words
Kopiuj
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.pdf")
doc.save("Output.doc")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.pdf") doc.save("Output.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.pdf) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.pdf") doc.save("Output.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.pdf") shape.get_shape_renderer().save("Output.doc", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.doc))
Uruchom kod
Udostępnij kod w mediach społecznościowych:

Jak przekonwertować PDF na DOC

  1. Zainstaluj Aspose.Words for Python via .NET.
  2. Dodaj odniesienie do biblioteki (zaimportuj bibliotekę) do swojego Python projektu.
  3. Otwórz PDF Python plik.
  4. Wywołaj save(), przekazując nazwę pliku wyjściowego z rozszerzeniem DOC.
  5. Uzyskaj wynik PDF konwersji jako DOC.

Python biblioteka do konwersji PDF na DOC

Nasze pakiety Python hostujemy w repozytoriach PyPi. Postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku, jak zainstalować "Aspose.Words for Python via .NET" w swoim środowisku deweloperskim.

wymagania systemowe

Ten pakiet jest kompatybilny z Python ≥3.5 i <3.12. Jeśli tworzysz oprogramowanie dla systemu Linux, zapoznaj się z dodatkowymi wymaganiami dotyczącymi gcc i libpython w dokumentacji produktu.

5%

Subskrybuj aktualizacje produktów Aspose

Otrzymuj comiesięczne biuletyny i oferty dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.