Konwertuj PDF na EPUB w Python

Szybka Python do konwersji PDF na EPUB

Skorzystaj z naszego interfejsu API do konwersji dokumentów, aby tworzyć zaawansowane, niezależne od platformy oprogramowanie w języku Python. Jest to kompletne, profesjonalne oprogramowanie do importowania i eksportowania PDF, EPUB i wielu innych formatów dokumentów przy użyciu Python.

Zobacz fragment kodu

Konwertuj PDF na EPUB w Python

Dla programistów Python poszukujących płynnego rozwiązania do konwersji PDF na EPUB, Aspose.Words for Python via .NET zapewnia intuicyjny i prosty interfejs API do konwersji plików. Nasze rozwiązanie umożliwia programistom Python łatwą konwersję plików z jednego formatu na inny, co czyni je niezbędnym narzędziem do automatyzacji zadań konwersji plików.

Niezależnie od tego, czy pracujesz z plikami PDF, EPUB czy innymi formatami plików, Aspose.Words for Python via .NET obejmuje je wszystkie i zapewnia najwyższą jakość wyników. Już teraz przetestuj, jak kod Python współpracuje z Twoimi plikami PDF.

Zapisz PDF jako EPUB w Python

Poniższy przykład pokazuje, jak przekonwertować PDF na EPUB za pomocą zaledwie kilku linii Python kodu. Zacznij od włączenia przestrzeni nazw Aspose.Words do projektu Python. Następnie określ ścieżkę do pliku wejściowego i utwórz obiekt Document, aby załadować zawartość PDF. Następnie musisz określić ścieżkę do pliku wyjściowego EPUB i użyć metody save(), aby zapisać wynik jako EPUB. Interfejs API konwersji określi format pliku wyjściowego na podstawie określonego rozszerzenia pliku.

Przykład kodu w Python aby przekonwertować PDF na EPUB format
Prześlij plik, który chcesz przekonwertować
Uruchom kod
Wybierz format docelowy z listy
pip install aspose-words
Kopiuj
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.pdf")
doc.save("Output.epub")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.pdf") doc.save("Output.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.pdf) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.pdf") doc.save("Output.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.pdf") shape.get_shape_renderer().save("Output.epub", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.epub))
Uruchom kod
Udostępnij kod w mediach społecznościowych:

Jak przekonwertować PDF na EPUB

  1. Zainstaluj Aspose.Words for Python via .NET.
  2. Dodaj odniesienie do biblioteki (zaimportuj bibliotekę) do swojego Python projektu.
  3. Otwórz PDF Python plik.
  4. Wywołaj save(), przekazując nazwę pliku wyjściowego z rozszerzeniem EPUB.
  5. Uzyskaj wynik PDF konwersji jako EPUB.

Python biblioteka do konwersji PDF na EPUB

Nasze pakiety Python hostujemy w repozytoriach PyPi. Postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku, jak zainstalować "Aspose.Words for Python via .NET" w swoim środowisku deweloperskim.

wymagania systemowe

Ten pakiet jest kompatybilny z Python ≥3.5 i <3.12. Jeśli tworzysz oprogramowanie dla systemu Linux, zapoznaj się z dodatkowymi wymaganiami dotyczącymi gcc i libpython w dokumentacji produktu.

5%

Subskrybuj aktualizacje produktów Aspose

Otrzymuj comiesięczne biuletyny i oferty dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.