Konvertovať HTML na DOCX v Java

Vysokorýchlostná softvérová Java na konverziu HTML na DOCX

Použite naše API na konverziu dokumentov na vytvorenie prenosného, robustného a bezpečného softvéru v jazyku Java. Toto je kompletné profesionálne softvérové riešenie na import a export HTML, DOCX a mnohých ďalších formátov dokumentov pomocou Java.

Preveďte HTML na DOCX pomocou Java

Potreba previesť HTML súborov DOCX programovo? Pomocou Aspose.Words pre Java môžete previesť HTML na DOCX pomocou niekoľkých riadkov Java kódu.

Naše Java API vytvára DOCX z HTML v profesionálnej kvalite. Otestujte najvyššiu kvalitu HTML na DOCX priamo vo svojom prehliadači. Výkonné rozhranie API na konverziu Java HTML do mnohých populárnych formátov.

Uložiť HTML ako DOCX v Java

Nasledujúci príklad ukazuje, ako previesť HTML na DOCX v Java.

Postupujte podľa jednoduchých krokov a HTML súbor DOCX DOCX formát. Prečítajte si HTML z lokálneho disku a potom ho jednoducho uložte ako DOCX, pričom požadovaný formát súboru špecifikujte pomocou rozšírenia DOCX Pre obidva HTML čítanie a DOCX písanie môžete použiť plne kvalifikované názvy súborov. Výstupný DOCX bude identické s pôvodným dokumentom HTML.

Príklad kódu v Java na konverziu HTML do formátu DOCX
Vstupný súbor
Nahrajte súbor, ktorý chcete previesť
Spustiť kód
Výstupný formát
Vyberte cieľový formát zo zoznamu
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document("Input.html");
doc.save("Output.docx");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.docx", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.html"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.html"); shape.getImageData().save("Output.docx");
Spustiť kód
Zdieľajte kód na sociálnych sieťach:

Ako previesť HTML na DOCX

  1. Nainštalujte 'Aspose.Words for Java'.
  2. Pridajte odkaz na knižnicu (importujte knižnicu) do svojho Java projektu.
  3. Otvorte zdrojový súbor HTML Java.
  4. Zavolajte 'save()' a odovzdajte výstupný názov súboru s príponou DOCX.
  5. Získajte výsledok konverzie HTML DOCX.

Java na konverziu HTML na DOCX

Naše balíčky Java hostíme v úložiskách Maven. 'Aspose.Words for Java' je bežný JAR obsahujúci bajtový kód. Postupujte podľa pokynov krok za krokom, ako ho nainštalovať do vývojárskeho prostredia Java.

Požiadavky na systém

Podporovaná je Java SE 7 a novšie Java Poskytujeme tiež samostatný balík pre Java SE 6 pre prípad, že ste povinní používať toto zastarané JRE.

Náš Java je multiplatformový a beží na všetkých operačných systémoch s JVM, vrátane Microsoft Windows, Linux, macOS, Android a iOS.

Informácie o voliteľných závislostiach balíkov, ako napríklad JogAmp JOGL, Harfbuzz písma Java Advanced Imaging JAI, nájdete v dokumentácii k produktu.

Ďalšie podporované konverzie HTML

HTML môžete previesť do mnohých iných formátov súborov:

5%

Prihláste sa na odber aktualizácií produktov Aspose

Získajte mesačné bulletiny a ponuky priamo do vašej poštovej schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Všetky práva vyhradené.