Konvertovať HTML na EPUB v Java

Vysokorýchlostná softvérová Java na konverziu HTML na EPUB

Použite naše API na konverziu dokumentov na vytvorenie prenosného, robustného a bezpečného softvéru v jazyku Java. Toto je kompletné profesionálne softvérové riešenie na import a export HTML, EPUB a mnohých ďalších formátov dokumentov pomocou Java.

Preveďte HTML na EPUB pomocou Java

Potreba previesť HTML súborov EPUB programovo? Pomocou Aspose.Words pre Java môžete previesť HTML na EPUB pomocou niekoľkých riadkov Java kódu.

Naše Java API vytvára EPUB z HTML v profesionálnej kvalite. Otestujte najvyššiu kvalitu HTML na EPUB priamo vo svojom prehliadači. Výkonné rozhranie API na konverziu Java HTML do mnohých populárnych formátov.

Uložiť HTML ako EPUB v Java

Nasledujúci príklad ukazuje, ako previesť HTML na EPUB v Java.

Postupujte podľa jednoduchých krokov a HTML súbor EPUB EPUB formát. Prečítajte si HTML z lokálneho disku a potom ho jednoducho uložte ako EPUB, pričom požadovaný formát súboru špecifikujte pomocou rozšírenia EPUB Pre obidva HTML čítanie a EPUB písanie môžete použiť plne kvalifikované názvy súborov. Výstupný EPUB bude identické s pôvodným dokumentom HTML.

Príklad kódu v Java na konverziu HTML do formátu EPUB
Vstupný súbor
Nahrajte súbor, ktorý chcete previesť
Spustiť kód
Výstupný formát
Vyberte cieľový formát zo zoznamu
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document("Input.html");
doc.save("Output.epub");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); doc.save("Output.epub"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.epub", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.html"); doc.save("Output.epub"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.html"); shape.getImageData().save("Output.epub");
Spustiť kód
Zdieľajte kód na sociálnych sieťach:

Ako previesť HTML na EPUB

  1. Nainštalujte 'Aspose.Words for Java'.
  2. Pridajte odkaz na knižnicu (importujte knižnicu) do svojho Java projektu.
  3. Otvorte zdrojový súbor HTML Java.
  4. Zavolajte 'save()' a odovzdajte výstupný názov súboru s príponou EPUB.
  5. Získajte výsledok konverzie HTML EPUB.

Java na konverziu HTML na EPUB

Naše balíčky Java hostíme v úložiskách Maven. 'Aspose.Words for Java' je bežný JAR obsahujúci bajtový kód. Postupujte podľa pokynov krok za krokom, ako ho nainštalovať do vývojárskeho prostredia Java.

Požiadavky na systém

Podporovaná je Java SE 7 a novšie Java Poskytujeme tiež samostatný balík pre Java SE 6 pre prípad, že ste povinní používať toto zastarané JRE.

Náš Java je multiplatformový a beží na všetkých operačných systémoch s JVM, vrátane Microsoft Windows, Linux, macOS, Android a iOS.

Informácie o voliteľných závislostiach balíkov, ako napríklad JogAmp JOGL, Harfbuzz písma Java Advanced Imaging JAI, nájdete v dokumentácii k produktu.

Ďalšie podporované konverzie HTML

HTML môžete previesť do mnohých iných formátov súborov:

5%

Prihláste sa na odber aktualizácií produktov Aspose

Získajte mesačné bulletiny a ponuky priamo do vašej poštovej schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Všetky práva vyhradené.