Konvertovať HTML na JPG v Java

Vysokorýchlostná softvérová Java na konverziu HTML na JPG

Použite naše API na konverziu dokumentov na vytvorenie prenosného, robustného a bezpečného softvéru v jazyku Java. Toto je kompletné profesionálne softvérové riešenie na import a export HTML, JPG a mnohých ďalších formátov dokumentov pomocou Java.

Previesť HTML na JPG v Java

Potrebujete programovo previesť obrázok HTML na JPG? Pomocou Aspose.Words for Java môže každý vývojár jednoducho transformovať HTML na JPG pomocou niekoľkých riadkov Java kódu.

Moderné API na spracovanie dokumentov Java JPG z HTML vysokou rýchlosťou. Otestujte kvalitu HTML na JPG priamo v prehliadači. Výkonná Java umožňuje konvertovať HTML do mnohých populárnych obrazových formátov.

Uložiť HTML ako JPG v Java

Nasledujúci príklad ukazuje, ako previesť HTML k JPG obrázku v Java.

Postupujte podľa jednoduchých krokov a HTML súbor JPG grafický JPG formát. Prečítajte si HTML z lokálneho disku, potom ho jednoducho uložte ako JPG, pričom požadovaný formát obrázka špecifikujte pomocou rozšírenia JPG Pre obidva HTML čítanie a JPG písanie môžete použiť plne kvalifikované názvy súborov. Výstupný JPG bude identický s pôvodným HTML.

Príklad kódu v Java na konverziu HTML do formátu JPG
Vstupný súbor
Nahrajte súbor, ktorý chcete previesť
Spustiť kód
Výstupný formát
Vyberte cieľový formát zo zoznamu
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document("Input.html");

for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++)
{
    Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1);
    extractedPage.save(String.format("Output_%d.jpg", page + 1));
}
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); doc.save("Output.jpg"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.jpg", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.html"); doc.save("Output.jpg"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.html"); shape.getImageData().save("Output.jpg");
Spustiť kód
Zdieľajte kód na sociálnych sieťach:

Ako previesť HTML na JPG

  1. Nainštalujte 'Aspose.Words for Java'.
  2. Pridajte odkaz na knižnicu (importujte knižnicu) do svojho Java projektu.
  3. Otvorte zdrojový súbor HTML Java.
  4. Zavolajte 'save()' a odovzdajte výstupný názov súboru s príponou JPG.
  5. Získajte výsledok konverzie HTML JPG.

Java na konverziu HTML na JPG

Naše balíčky Java hostíme v úložiskách Maven. 'Aspose.Words for Java' je bežný JAR obsahujúci bajtový kód. Postupujte podľa pokynov krok za krokom, ako ho nainštalovať do vývojárskeho prostredia Java.

Požiadavky na systém

Podporovaná je Java SE 7 a novšie Java Poskytujeme tiež samostatný balík pre Java SE 6 pre prípad, že ste povinní používať toto zastarané JRE.

Náš Java je multiplatformový a beží na všetkých operačných systémoch s JVM, vrátane Microsoft Windows, Linux, macOS, Android a iOS.

Informácie o voliteľných závislostiach balíkov, ako napríklad JogAmp JOGL, Harfbuzz písma Java Advanced Imaging JAI, nájdete v dokumentácii k produktu.

Ďalšie podporované konverzie HTML

HTML môžete previesť do mnohých iných formátov súborov:

5%

Prihláste sa na odber aktualizácií produktov Aspose

Získajte mesačné bulletiny a ponuky priamo do vašej poštovej schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Všetky práva vyhradené.