Konvertovať HTML na Word v Java

Vysokorýchlostná softvérová Java na konverziu HTML na Word

Použite naše API na konverziu dokumentov na vytvorenie prenosného, robustného a bezpečného softvéru v jazyku Java. Toto je kompletné profesionálne softvérové riešenie na import a export HTML, Word a mnohých ďalších formátov dokumentov pomocou Java.

Zobraziť útržok kódu

Preveďte HTML na Word v Java

Pre vývojárov Java, ktorí hľadajú bezproblémové riešenie na konverziu HTML na Word, poskytuje Aspose.Words for Java intuitívne a jednoduché rozhranie API na konverziu súborov. Naše riešenie umožňuje vývojárom Java jednoducho konvertovať súbory z jedného formátu do druhého, čo z neho robí nepostrádateľný nástroj na automatizáciu úloh konverzie súborov.

Či už pracujete s HTML, Word alebo inými formátmi súborov, Aspose.Words for Java ich všetky pokrýva a zaisťuje výsledky najvyššej kvality. Otestujte si, ako funguje Java kód s vašimi súbormi HTML práve teraz.

Uložte HTML ako Word v Java

Nasledujúci príklad ukazuje, ako previesť HTML na Word pomocou niekoľkých riadkov Java kódu. Začnite zahrnutím priestoru názvov Aspose.Words do projektu Java. Ďalej zadajte cestu k vstupnému súboru a vytvorte objekt Document na načítanie obsahu HTML. Potom musíte zadať cestu k výstupnému Word súboru a použiť metódu save() na uloženie výsledku ako Word. Konverzné API určí formát výstupného súboru na základe zadanej prípony súboru.

Príklad kódu v Java na konverziu HTML do DOCX formátu
Nahrajte súbor, ktorý chcete previesť
Spustiť kód
Vyberte cieľový formát zo zoznamu
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document("Input.html");
doc.save("Output.docx");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.docx", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.html"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.html"); shape.getShapeRenderer().save("Output.docx", new ImageSaveOptions(SaveFormat.docx));
Spustiť kód
Zdieľajte kód na sociálnych sieťach:

Ako previesť HTML na Word

  1. Nainštalujte Aspose.Words for Java.
  2. Pridajte odkaz na knižnicu (importujte knižnicu) do svojho Java projektu.
  3. Otvorte zdrojový HTML Java súbor.
  4. Zavolajte save() a odovzdajte výstupný názov súboru s príponou Word.
  5. Získajte výsledok konverzie HTML Word.

Java na konverziu HTML na Word

Naše balíčky Java hostíme v úložiskách Maven. 'Aspose.Words for Java' je bežný JAR obsahujúci bajtový kód. Postupujte podľa pokynov krok za krokom, ako ho nainštalovať do vývojárskeho prostredia Java.

Požiadavky na systém

Podporovaná je Java SE 7 a novšie Java Poskytujeme tiež samostatný balík pre Java SE 6 pre prípad, že ste povinní používať toto zastarané JRE.

Náš Java je multiplatformový a beží na všetkých operačných systémoch s JVM, vrátane Microsoft Windows, Linux, macOS, Android a iOS.

Informácie o voliteľných závislostiach balíkov, ako napríklad JogAmp JOGL, Harfbuzz písma Java Advanced Imaging JAI, nájdete v dokumentácii k produktu.

Ďalšie podporované konverzie HTML

HTML môžete previesť do mnohých iných formátov súborov:

5%

Prihláste sa na odber aktualizácií produktov Aspose

Získajte mesačné bulletiny a ponuky priamo do vašej poštovej schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Všetky práva vyhradené.