Konvertēt HTML uz attēls šādā valodā: Java

Ātrgaitas programmatūras Java bibliotēka konvertēšanai HTML uz attēls

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai izveidotu pārnēsājamu, stabilu un drošu programmatūru Java. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu HTML, attēls un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot Java.

Skatīt koda fragmentu

Konvertējiet HTML par attēlu programmā Java

HTML ir jāpārvērš par attēlu? Izmantojot Aspose.Words for Java jebkurš izstrādātājs var viegli pārveidot HTML grafiskā formātā, izmantojot tikai dažas Java koda rindiņas.

Mūsdienu dokumentu apstrāde Java API veido attēlus no HTML failiem ar lielu ātrumu. Pārbaudiet HTML kvalitāti attēla konvertēšanai tieši pārlūkprogrammā. Jaudīgā Java bibliotēka ļauj pārveidot HTML failus gandrīz visos izplatītajos grafiskajos formātos.

Saglabājiet HTML kā attēlu programmā Java

Nākamajā piemērā ir parādīts, kā HTML pārveidot par attēlu programmā Java.

Veiciet vienkāršās darbības, lai HTML failu pārvērstu grafiskā formātā. Izlasiet HTML no vietējā diska, pēc tam vienkārši saglabājiet to kā attēlu, norādot nepieciešamo grafisko formātu ar attēla paplašinājumu. Gan HTML lasīšanai, gan attēlu rakstīšanai varat izmantot pilnībā kvalificētus failu nosaukumus. Iegūtais saturs būs identisks sākotnējam HTML failam.

Koda piemērs valodā Java lai pārveidotu HTML JPG formātā
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document("Input.html");

for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++)
{
    Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1);
    extractedPage.save(String.format("Output_%d.jpg", page + 1));
}
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); doc.save("Output.jpg"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.jpg", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.html"); doc.save("Output.jpg"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.html"); shape.getShapeRenderer().save("Output.jpg", new ImageSaveOptions(SaveFormat.jpg));
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst HTML par attēls

  1. Instalējiet Aspose.Words for Java.
  2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam Java projektam.
  3. Atveriet avota HTML failu mapē Java.
  4. Izsauciet save(), nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu attēls.
  5. Iegūstiet HTML reklāmguvuma rezultātu kā attēls.

Java bibliotēka, lai pārvērstu HTML par attēls

Mēs mitinām savas Java pakotnes Maven krātuvēs. 'Aspose.Words for Java' ir izplatīts JAR fails, kas satur baitu kodu. Lūdzu, izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus, kā to instalēt savā Java izstrādātāja vidē.

Sistēmas prasības

Tiek atbalstītas Java SE 7 un jaunākās Java Mēs piedāvājam arī atsevišķu pakotni Java SE 6 gadījumam, ja jums ir pienākums izmantot šo novecojušo JRE.

Mūsu Java pakete ir vairāku platformu un darbojas visās operētājsistēmās ar JVM ieviešanu, ieskaitot Microsoft Windows, Linux, macOS, Android un iOS.

Lai iegūtu informāciju par papildu pakotņu atkarībām, piemēram, JogAmp JOGL, Harfbuzz fontu dzinēju, Java Advanced Imaging JAI, lūdzu, skatiet produkta dokumentāciju.

Citi atbalstītie HTML reklāmguvumi

Varat konvertēt HTML uz daudziem citiem failu formātiem:

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Visas tiesības aizsargātas.