تبدیل HTML به تصویر در Java

یک کتابخانه نرم افزاری پرسرعت Java برای تبدیل HTML به تصویر

از API تبدیل سند ما برای ایجاد نرم افزار قابل حمل، قوی و ایمن در جاوا استفاده کنید. این یک راه حل نرم افزار حرفه ای کامل برای وارد کردن و صادر کردن HTML, تصویر و بسیاری از قالب های سند دیگر با استفاده از Java.

مشاهده قطعه کد

HTML را به یک تصویر در Java تبدیل کنید

آیا باید HTML را به صورت برنامه ریزی شده به تصویر تبدیل کنید؟ با Aspose.Words برای Java، هر توسعه دهنده ای می تواند به راحتی HTML را تنها با چند خط کد Java به فرمت گرافیکی تبدیل کند.

پردازش اسناد مدرن Java API تصاویر را از فایل های HTML با سرعت بالا ایجاد می کند. کیفیت تبدیل HTML به تصویر را مستقیماً در یک مرورگر آزمایش کنید. کتابخانه قدرتمند Java اجازه می دهد تا فایل های HTML را تقریبا به تمام فرمت های گرافیکی رایج تبدیل کنید.

HTML را به عنوان یک تصویر در Java ذخیره کنید

مثال زیر نحوه تبدیل HTML را به تصویر در Java نشان می دهد.

برای تبدیل فایل HTML به فرمت گرافیکی مراحل آسان را دنبال کنید. HTML را از درایو محلی بخوانید، سپس به سادگی آن را به عنوان تصویر ذخیره کنید و فرمت گرافیکی مورد نیاز را با یک پسوند تصویر مشخص کنید. هم برای خواندن و هم برای نوشتن تصویر HTML می‌توانید از نام فایل‌های کاملاً واجد شرایط استفاده کنید. محتوای حاصل با فایل HTML اصلی یکسان خواهد بود.

نمونه کد در Java برای تبدیل HTML به قالب JPG
فایلی را که می خواهید تبدیل کنید آپلود کنید
کد را اجرا کنید
قالب مورد نظر را از لیست انتخاب کنید
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document("Input.html");

for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++)
{
    Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1);
    extractedPage.save(String.format("Output_%d.jpg", page + 1));
}
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); doc.save("Output.jpg"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.jpg", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.html"); doc.save("Output.jpg"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.html"); shape.getImageData().save("Output.jpg");
کد را اجرا کنید
کد را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

نحوه تبدیل HTML به تصویر

  1. 'Aspose.Words for Java' نصب کنید.
  2. یک مرجع کتابخانه (وارد کردن کتابخانه) به Java خود اضافه کنید.
  3. فایل منبع HTML را در Java.
  4. با ارسال نام فایل خروجی با پسوند تصویر 'save()'.
  5. نتیجه HTML به عنوان تصویر.

Java برای تبدیل HTML به تصویر

ما بسته های Java خود را در مخازن Maven میزبانی می کنیم. 'Aspose.Words برای Java' یک JAR رایج حاوی کد بایت است. لطفاً دستورالعمل های گام به گام نحوه نصب آن را در محیط توسعه دهنده جاوا خود دنبال کنید.

سیستم مورد نیاز

Java SE 7 و Java پشتیبانی می شوند. ما همچنین یک بسته جداگانه برای Java SE 6 در صورتی که شما مجبور به استفاده از این JRE قدیمی هستید.

Java ما چند پلتفرم است و بر روی تمام سیستم عامل های با JVM اجرا می شود، از جمله Microsoft Windows، Linux، macOS، Android و iOS.

برای اطلاع از وابستگی های بسته اختیاری، مانند JogAmp JOGL، موتور قلم Harfbuzz Java Advanced Imaging JAI، لطفاً به مستندات محصول مراجعه کنید.

سایر تبدیل های پشتیبانی شده HTML

می توانید HTML به بسیاری از فرمت های فایل دیگر تبدیل کنید:

5%

در به‌روزرسانی‌های محصول Aspose مشترک شوید

خبرنامه ها و پیشنهادات ماهانه را مستقیماً به صندوق پستی خود تحویل بگیرید.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. تمامی حقوق محفوظ است.