Konvertēt HTML uz Markdown šādā valodā: Java

Ātrgaitas programmatūras Java bibliotēka konvertēšanai HTML uz Markdown

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai izveidotu pārnēsājamu, stabilu un drošu programmatūru Java. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu HTML, Markdown un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot Java.

Konvertējiet HTML uz Markdown, izmantojot Java

Vai nepieciešams programmatiski konvertēt tīmekļa dokumentus? Izmantojot Aspose.Words for Java, varat konvertēt HTML uz Markdown formātu un pretējā virzienā, izmantojot tikai dažas Java koda rindiņas.

Mūsu Java API profesionālajā kvalitātē izveido Markdown no HTML. Pārbaudiet augstākās kvalitātes HTML konvertēšanu uz Markdown tieši savā pārlūkprogrammā. Jaudīga Java konversijas API ļauj pārveidot Web dokumentus daudzos populāros formātos.

Saglabājiet HTML kā Markdown vietnē Java

Nākamajā piemērā ir parādīts, kā pārveidot HTML par Markdown pakalpojumā Java.

Veiciet vienkāršās darbības, lai pārvērstu HTML lapu Markdown formātā. Izlasiet savu HTML failu no vietējā diska, pēc tam vienkārši saglabājiet to Markdown formātā, norādot nepieciešamo faila formātu ar Markdown paplašinājumu. Gan HTML lasīšanai, gan Markdown rakstīšanai varat izmantot pilnībā kvalificētus failu nosaukumus. Izvades Markdown saturs un formatējums būs identisks oriģinālajam HTML dokumentam.

Koda piemērs valodā Java lai pārveidotu HTML formātā MD
Ievades fails
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Izvades formāts
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document("Input.html");
doc.save("Output.md");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); doc.save("Output.md"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.md", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.html"); doc.save("Output.md"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.html"); shape.getImageData().save("Output.md");
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst HTML par Markdown

  1. Instalējiet 'Aspose.Words for Java'.
  2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam Java projektam.
  3. Atveriet avota HTML failu mapē Java.
  4. Izsauciet 'save()', nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu Markdown.
  5. Iegūstiet HTML reklāmguvuma rezultātu kā Markdown.

Java bibliotēka, lai pārvērstu HTML par Markdown

Mēs mitinām savas Java pakotnes Maven krātuvēs. 'Aspose.Words for Java' ir izplatīts JAR fails, kas satur baitu kodu. Lūdzu, izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus, kā to instalēt savā Java izstrādātāja vidē.

Sistēmas prasības

Tiek atbalstītas Java SE 7 un jaunākās Java Mēs piedāvājam arī atsevišķu pakotni Java SE 6 gadījumam, ja jums ir pienākums izmantot šo novecojušo JRE.

Mūsu Java pakete ir vairāku platformu un darbojas visās operētājsistēmās ar JVM ieviešanu, ieskaitot Microsoft Windows, Linux, macOS, Android un iOS.

Lai iegūtu informāciju par papildu pakotņu atkarībām, piemēram, JogAmp JOGL, Harfbuzz fontu dzinēju, Java Advanced Imaging JAI, lūdzu, skatiet produkta dokumentāciju.

Citi atbalstītie HTML reklāmguvumi

Varat konvertēt HTML uz daudziem citiem failu formātiem:

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Visas tiesības aizsargātas.