Konvertuoti HTML į vaizdas Java

Greita programinės įrangos Java biblioteka, skirta HTML konvertuoti į vaizdas

Naudokite mūsų dokumentų konvertavimo API, kad sukurtumėte nešiojamą, patikimą ir saugią programinę įrangą Java. Tai pilnas profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas importuoti ir eksportuoti HTML, vaizdas ir daugelį kitų dokumentų formatų naudojant Java.

Peržiūrėkite kodo fragmentą

Konvertuokite HTML į vaizdą Java

Reikia programiškai konvertuoti HTML į vaizdą? Naudodamas Aspose.Words for Java bet kuris kūrėjas gali lengvai transformuoti HTML į grafinį formatą, naudodamas tik kelias Java kodo eilutes.

Šiuolaikinis dokumentų apdorojimas Java API kuria vaizdus iš HTML failų dideliu greičiu. Išbandykite HTML kokybę į vaizdo konvertavimą tiesiai naršyklėje. Galinga Java biblioteka leidžia konvertuoti HTML failus į beveik visus įprastus grafinius formatus.

Išsaugokite HTML kaip vaizdą Java

Šiame pavyzdyje parodyta, kaip HTML konvertuoti į vaizdą Java.

Atlikite paprastus veiksmus, kad HTML failą paverstumėte grafiniu formatu. Perskaitykite HTML iš vietinio disko, tada tiesiog išsaugokite jį kaip paveikslėlį, vaizdo plėtiniu nurodydami reikiamą grafinį formatą. Tiek HTML skaitymui, tiek vaizdų rašymui galite naudoti visiškai apibrėžtus failų pavadinimus. Gautas turinys bus identiškas originaliam HTML failui.

Kodo pavyzdys Java norint konvertuoti HTML į JPG formatą
Įkelkite failą, kurį norite konvertuoti
Vykdyti kodą
Iš sąrašo pasirinkite tikslinį formatą
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document("Input.html");

for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++)
{
    Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1);
    extractedPage.save(String.format("Output_%d.jpg", page + 1));
}
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); doc.save("Output.jpg"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.jpg", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.html"); doc.save("Output.jpg"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.html"); shape.getShapeRenderer().save("Output.jpg", new ImageSaveOptions(SaveFormat.jpg));
Vykdyti kodą
Pasidalinkite kodu socialiniuose tinkluose:

Kaip konvertuoti HTML į vaizdas

  1. Įdiekite 'Aspose.Words for Java'.
  2. Pridėkite bibliotekos nuorodą (importuokite biblioteką) prie savo Java projekto.
  3. Atidarykite šaltinio HTML Java failą.
  4. Iškvieskite 'save()', perduodant išvesties failo pavadinimą su plėtiniu vaizdas.
  5. Gaukite HTML konversijos rezultatą kaip vaizdas.

Java biblioteka konvertuoti HTML į vaizdas

" Java paketus talpiname "Maven" saugyklose. 'Aspose.Words for Java' yra įprastas JAR failas, kuriame yra baitų kodas. Vadovaukitės nuosekliomis instrukcijomis, kaip ją įdiegti "Java" kūrėjo aplinkoje.

Sistemos reikalavimai

Palaikomos " Java SE 7 ir naujesnės " Java Taip pat pateikiame atskirą " Java SE 6 paketą, jei privalote naudoti šį pasenusį JRE.

Mūsų " Java paketas yra kelių platformų ir veikia visose operacinėse sistemose su JVM diegimu, įskaitant " Microsoft Windows, "Linux", "MacOS", "Android" ir "iOS".

Informacijos apie papildomas paketų priklausomybes, tokias kaip " JogAmp JOGL, " Harfbuzz šriftų variklis, " Java Advanced Imaging JAI, rasite gaminio dokumentacijoje.

Kitos palaikomos HTML konversijos

Galite konvertuoti HTML į daugelį kitų failų formatų:

5%

Prenumeruokite "Aspose" produktų naujinius

Gaukite mėnesinius naujienlaiškius ir pasiūlymus, pristatomus tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Visos teisės saugomos.