Konvertēt TIFF uz PNG šādā valodā: Java

Ātrgaitas programmatūras Java bibliotēka konvertēšanai TIFF uz PNG

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai izveidotu pārnēsājamu, stabilu un drošu programmatūru Java. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu TIFF, PNG un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot Java.

Konvertējiet TIFF par PNG programmā Java

Vai vēlaties programmatiski pārveidot TIFF attēlu PNG formātā? Izmantojot Aspose.Words for Java jebkurš izstrādātājs var viegli pārveidot TIFF par PNG izmantojot tikai dažas Java koda rindiņas.

Mūsdienīga attēlu apstrāde Java API ar lielu ātrumu PNG no TIFF Pārbaudiet PNG TIFF tieši pārlūkprogrammā. Jaudīgā Java bibliotēka ļauj pārveidot TIFF attēlus daudzos populāros grafiskos formātos.

Saglabājiet TIFF kā PNG mapē Java

Šis piemērs parāda, kā TIFF pārveidot par PNG programmā Java.

Izpildiet soļus, lai ieslēgtu TIFF stājas PNG formātā. Izlasiet TIFF attēlu no vietējā diska, pēc tam vienkārši saglabājiet to kā PNG, norādot nepieciešamo attēla formātu ar PNG paplašinājumu. Gan TIFF lasīšanai, gan PNG rakstīšanai varat izmantot pilnībā kvalificētus failu nosaukumus. Izvades PNG saturs būs identisks oriģinālajam TIFF attēlam.

Koda piemērs valodā Java lai pārveidotu TIFF formātā PNG
Ievades fails
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Izvades formāts
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document();
DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc);

Shape shape = builder.insertImage("Input.tiff");
shape.getImageData().save("Output.png");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); doc.save("Output.png"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.png", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.tiff"); doc.save("Output.png"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.tiff"); shape.getImageData().save("Output.png");
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst TIFF par PNG

  1. Instalējiet 'Aspose.Words for Java'.
  2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam Java projektam.
  3. Atveriet avota TIFF failu mapē Java.
  4. Izsauciet 'save()', nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu PNG.
  5. Iegūstiet TIFF reklāmguvuma rezultātu kā PNG.

Java bibliotēka, lai pārvērstu TIFF par PNG

Mēs mitinām savas Java pakotnes Maven krātuvēs. 'Aspose.Words for Java' ir izplatīts JAR fails, kas satur baitu kodu. Lūdzu, izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus, kā to instalēt savā Java izstrādātāja vidē.

Sistēmas prasības

Tiek atbalstītas Java SE 7 un jaunākās Java Mēs piedāvājam arī atsevišķu pakotni Java SE 6 gadījumam, ja jums ir pienākums izmantot šo novecojušo JRE.

Mūsu Java pakete ir vairāku platformu un darbojas visās operētājsistēmās ar JVM ieviešanu, ieskaitot Microsoft Windows, Linux, macOS, Android un iOS.

Lai iegūtu informāciju par papildu pakotņu atkarībām, piemēram, JogAmp JOGL, Harfbuzz fontu dzinēju, Java Advanced Imaging JAI, lūdzu, skatiet produkta dokumentāciju.

Citi atbalstītie TIFF reklāmguvumi

Varat konvertēt TIFF uz daudziem citiem failu formātiem:

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Visas tiesības aizsargātas.