Konvertēt TIFF uz Word šādā valodā: Java

Ātrgaitas programmatūras Java bibliotēka konvertēšanai TIFF uz Word

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai izveidotu pārnēsājamu, stabilu un drošu programmatūru Java. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu TIFF, Word un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot Java.

Konvertējiet TIFF uz Word izmantojot Java

Nepieciešams programmatiski konvertēt TIFF attēlus uz Word? Izmantojot Aspose.Words for Java, varat konvertēt TIFF uz Word dokumenta formātu, izmantojot tikai dažas Java koda rindiņas.

Mūsu Java API izveido Word dokumentu no TIFF attēliem ar profesionālu kvalitāti. Pārbaudiet augstākās kvalitātes TIFF Word tieši savā pārlūkprogrammā. Jaudīga Java konvertēšanas API ļauj pārveidot TIFF attēlus gandrīz visos Word formātos.

Saglabājiet TIFF kā Word dokumentu programmā Java

Nākamajā piemērā ir parādīts, kā konvertēt TIFF uz Word dokumenta formātu programmā Java.

Veiciet vienkāršās darbības, lai pārvērstu TIFF attēlu Word dokumenta formātā. Izlasiet savu TIFF failu no vietējā diska, pēc tam vienkārši saglabājiet to dokumenta formātā, norādot vajadzīgo faila formātu ar Word dokumenta paplašinājumu. Gan TIFF lasīšanai, gan Word dokumentu rakstīšanai varat izmantot pilnībā kvalificētus failu nosaukumus.

Koda piemērs valodā Java lai pārveidotu TIFF formātā DOCX
Ievades fails
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Izvades formāts
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document();
DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.insertImage("Input.tiff");

doc.save("Output.docx");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.docx", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.tiff"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.tiff"); shape.getImageData().save("Output.docx");
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst TIFF par Word

  1. Instalējiet 'Aspose.Words for Java'.
  2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam Java projektam.
  3. Atveriet avota TIFF failu mapē Java.
  4. Izsauciet 'save()', nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu Word.
  5. Iegūstiet TIFF reklāmguvuma rezultātu kā Word.

Java bibliotēka, lai pārvērstu TIFF par Word

Mēs mitinām savas Java pakotnes Maven krātuvēs. 'Aspose.Words for Java' ir izplatīts JAR fails, kas satur baitu kodu. Lūdzu, izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus, kā to instalēt savā Java izstrādātāja vidē.

Sistēmas prasības

Tiek atbalstītas Java SE 7 un jaunākās Java Mēs piedāvājam arī atsevišķu pakotni Java SE 6 gadījumam, ja jums ir pienākums izmantot šo novecojušo JRE.

Mūsu Java pakete ir vairāku platformu un darbojas visās operētājsistēmās ar JVM ieviešanu, ieskaitot Microsoft Windows, Linux, macOS, Android un iOS.

Lai iegūtu informāciju par papildu pakotņu atkarībām, piemēram, JogAmp JOGL, Harfbuzz fontu dzinēju, Java Advanced Imaging JAI, lūdzu, skatiet produkta dokumentāciju.

Citi atbalstītie TIFF reklāmguvumi

Varat konvertēt TIFF uz daudziem citiem failu formātiem:

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Visas tiesības aizsargātas.