Konvertēt TIFF uz PDF šādā valodā: Java

Ātrgaitas programmatūras Java bibliotēka konvertēšanai TIFF uz PDF

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai izveidotu pārnēsājamu, stabilu un drošu programmatūru Java. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu TIFF, PDF un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot Java.

Konvertējiet TIFF par PDF programmā Java

Vai vēlaties programmatiski pārvērst TIFF attēlu par PDF failu? Ar Aspose.Words for Java jebkurš izstrādātājs var viegli pārveidot TIFF uz PDF formātā ar tikai dažas rindiņas Java kodu.

Mūsdienīga attēlu apstrāde Java API ar lielu ātrumu PDF no TIFF Testa kvalitāti TIFF uz PDF pārveidi tieši pārlūkprogrammā. Jaudīgā Java bibliotēka ļauj pārveidot TIFF attēlus daudzos populāros dokumentu formātos.

Saglabājiet TIFF kā PDF mapē Java

Šis piemērs parāda, kā TIFF pārveidot par PDF programmā Java.

Veiciet vienkāršās darbības, lai TIFF attēlu pārvērstu PDF formātā. Izlasiet TIFF attēlu no vietējā diska, pēc tam vienkārši saglabājiet to kā PDF, norādot nepieciešamo dokumenta formātu ar PDF paplašinājumu. Gan TIFF lasīšanai, gan PDF rakstīšanai varat izmantot pilnībā kvalificētus failu nosaukumus. Izvades PDF saturs būs identisks oriģinālajam TIFF attēlam.

Koda piemērs valodā Java lai pārveidotu TIFF formātā PDF
Ievades fails
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Izvades formāts
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document();
DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.insertImage("Input.tiff");

doc.save("Output.pdf");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); doc.save("Output.pdf"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.pdf", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.tiff"); doc.save("Output.pdf"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.tiff"); shape.getImageData().save("Output.pdf");
Palaist kodu
  
Kopējiet kodu Java starpliktuvē
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst TIFF par PDF

  1. Instalējiet 'Aspose.Words for Java'.
  2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam Java projektam.
  3. Atveriet avota TIFF failu mapē Java.
  4. Izsauciet 'save()', nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu PDF.
  5. Iegūstiet TIFF reklāmguvuma rezultātu kā PDF.

Java bibliotēka, lai pārvērstu TIFF par PDF

Mēs mitinām savas Java pakotnes Maven krātuvēs. 'Aspose.Words for Java' ir izplatīts JAR fails, kas satur baitu kodu. Lūdzu, izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus, kā to instalēt savā Java izstrādātāja vidē.

Sistēmas prasības

Tiek atbalstītas Java SE 7 un jaunākās Java Mēs piedāvājam arī atsevišķu pakotni Java SE 6 gadījumam, ja jums ir pienākums izmantot šo novecojušo JRE.

Mūsu Java pakete ir vairāku platformu un darbojas visās operētājsistēmās ar JVM ieviešanu, ieskaitot Microsoft Windows, Linux, macOS, Android un iOS.

Lai iegūtu informāciju par papildu pakotņu atkarībām, piemēram, JogAmp JOGL, Harfbuzz fontu dzinēju, Java Advanced Imaging JAI, lūdzu, skatiet produkta dokumentāciju.

Citi atbalstītie TIFF reklāmguvumi

Varat konvertēt TIFF uz daudziem citiem failu formātiem:

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2022. Visas tiesības aizsargātas.