Konvertēt attēls uz TXT šādā valodā: C#

Ātrgaitas programmatūra .NET bibliotēka attēls konvertēšanai uz TXT

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai izstrādātu augsta līmeņa, no platformas neatkarīgu programmatūru .NET un .NET Core platformām. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu attēls, TXT un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot C#, F#, VB.NET.

Konvertējiet attēlu uz attēls izmantojot C#

Nepieciešams programmatiski pārvērst attēlus attēls dokumentā? Izmantojot Aspose.Words for .NET, varat pārvērst attēlu attēls dokumenta formātā, izmantojot tikai dažas C# koda rindiņas.

Mūsu C# API izveido attēls dokumentu no attēliem ar profesionālu kvalitāti. Pārbaudiet augstākās kvalitātes attēlu attēls tieši savā pārlūkprogrammā. Jaudīga .NET konversijas API ļauj pārveidot attēlus daudzos populāros formātos.

Saglabājiet attēlu kā attēls dokumentu programmā C#

Šis piemērs parāda, kā pārveidot attēlu attēls dokumenta formātā C#.

Veiciet vienkāršās darbības, lai attēla failu pārvērstu attēls dokumenta formātā. Izlasiet attēlu no vietējā diska, pēc tam vienkārši saglabājiet to dokumenta formātā, norādot vajadzīgo faila formātu ar attēls dokumenta paplašinājumu. Gan attēlu lasīšanai, gan attēls dokumentu rakstīšanai varat izmantot pilnībā kvalificētus failu nosaukumus.

Koda piemērs valodā C# lai pārveidotu PNG formātā TXT
Ievades fails
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Izvades formāts
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
using Aspose.Words;

var doc = new Document();
var builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.InsertImage("Input.png");

doc.Save("Output.txt");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.png"); doc.Save("Output.txt"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.png"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.txt"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.png"); doc.Save("Output.txt"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.png"); shape.ImageData.Save("Output.txt");
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst attēls par TXT

  1. Instalējiet 'Aspose.Words for .NET'.
  2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam C# projektam.
  3. Atveriet avota attēls failu mapē C#.
  4. Izsauciet 'Save()', nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu TXT.
  5. Iegūstiet attēls reklāmguvuma rezultātu kā TXT.

C# bibliotēka, lai pārvērstu attēls par TXT

Ir trīs alternatīvas iespējas, lai sistēmā instalētu 'Aspose.Words for .NET'. Lūdzu, izvēlieties to, kas atbilst jūsu vajadzībām, un izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus:

Sistēmas prasības

Mūsu produkts ir pilnībā pārrobežu platforma un atbalsta visas galvenās .NET ieviešanas iespējas pēc '.NET Standard 2.0' specifikācijas:

  • Microsoft .NET Framework, sākot ar agrāko 2.0 versiju un beidzot ar jaunāko '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, sākot ar agrāko 2.0 un beidzot ar jaunāko '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

Ciktāl .NET kods nav atkarīgs no aparatūras vai operētājsistēmas, bet tikai no virtuālās mašīnas, jūs varat brīvi izstrādāt jebkāda veida programmatūru operētājsistēmai Windows, macOS, Android, iOS un Linux. Vienkārši pārliecinieties, vai esat instalējis atbilstošo .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono vai Xamarin.

Mēs iesakām izmantot Microsoft Visual Studio, Xamarin un MonoDevelop integrētās izstrādes vides, lai izveidotu C#, F#, VB.NET lietojumprogrammas.

Plašāku informāciju skatiet produkta dokumentācijā.

Citi atbalstītie attēls reklāmguvumi

Varat konvertēt attēls uz daudziem citiem failu formātiem:

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Visas tiesības aizsargātas.