Konvertovať HTML na EPUB v Python

Vysokorýchlostná softvérová Python na prevod HTML na EPUB

Použite naše API na konverziu dokumentov na vývoj vysokoúrovňového softvéru nezávislého na platforme v Pythone. Toto je kompletné profesionálne softvérové riešenie na import a export HTML, EPUB a mnohých ďalších formátov dokumentov pomocou Python.

Preveďte HTML na EPUB pomocou Python

Potreba previesť HTML súborov EPUB programovo? Pomocou Aspose.Words pre Python via .NET môžete previesť HTML na EPUB pomocou niekoľkých riadkov Python kódu.

Naše Python API vytvára EPUB z HTML v profesionálnej kvalite. Otestujte najvyššiu kvalitu HTML na EPUB priamo vo svojom prehliadači. Výkonné rozhranie API na konverziu Python via .NET HTML do mnohých populárnych formátov.

Uložiť HTML ako EPUB v Python

Nasledujúci príklad ukazuje, ako previesť HTML na EPUB v Python.

Postupujte podľa jednoduchých krokov a HTML súbor EPUB EPUB formát. Prečítajte si HTML z lokálneho disku a potom ho jednoducho uložte ako EPUB, pričom požadovaný formát súboru špecifikujte pomocou rozšírenia EPUB Pre obidva HTML čítanie a EPUB písanie môžete použiť plne kvalifikované názvy súborov. Výstupný EPUB bude identické s pôvodným dokumentom HTML.

Príklad kódu v Python na konverziu HTML do formátu EPUB
Vstupný súbor
Nahrajte súbor, ktorý chcete previesť
Spustiť kód
Výstupný formát
Vyberte cieľový formát zo zoznamu
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.epub")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.image_data.save("Output.epub")
Spustiť kód
  
Skopírujte kód Python do schránky
Zdieľajte kód na sociálnych sieťach:

Ako previesť HTML na EPUB

  1. Nainštalujte 'Aspose.Words for Python via .NET'.
  2. Pridajte odkaz na knižnicu (importujte knižnicu) do svojho Python projektu.
  3. Otvorte zdrojový súbor HTML Python.
  4. Zavolajte 'save()' a odovzdajte výstupný názov súboru s príponou EPUB.
  5. Získajte výsledok konverzie HTML EPUB.

Python na konverziu HTML na EPUB

Naše balíčky Python hostíme v úložiskách PyPi. Postupujte podľa podrobných pokynov, ako nainštalovať "Aspose.Words for Python via .NET" do vášho vývojárskeho prostredia.

Požiadavky na systém

Tento balík je kompatibilný s Python 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 a 3.9. Ak vyvíjate softvér pre Linux, pozrite sa na ďalšie požiadavky na gcc a libpython v dokumentácii produktu.

Ďalšie podporované konverzie HTML

HTML môžete previesť do mnohých iných formátov súborov:

5%

Prihláste sa na odber aktualizácií produktov Aspose

Získajte mesačné bulletiny a ponuky priamo do vašej poštovej schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2022. Všetky práva vyhradené.