Konvertovať HTML na PNG v Python

Vysokorýchlostná softvérová Python na prevod HTML na PNG

Použite naše API na konverziu dokumentov na vývoj vysokoúrovňového softvéru nezávislého na platforme v Pythone. Toto je kompletné profesionálne softvérové riešenie na import a export HTML, PNG a mnohých ďalších formátov dokumentov pomocou Python.

Zobraziť útržok kódu

Preveďte HTML na PNG v Python

Potrebujete previesť HTML na PNG obrázok programovo? S Aspose.Words pre Python via .NET môže každý vývojár ľahko transformovať HTML na PNG obrázkový formát pomocou niekoľkých riadkov kódu Python.

Moderné API na spracovanie dokumentov Python vytvára PNG z HTML vysokou rýchlosťou. Otestujte si kvalitu prevodu HTML na PNG priamo v prehliadači. Výkonná knižnica Python umožňuje konvertovať HTML súbory do mnohých populárnych obrazových formátov.

Uložte HTML ako PNG v Python

Nasledujúci príklad ukazuje, ako previesť HTML na PNG obrázok v Python.

Postupujte podľa jednoduchých krokov a premeňte HTML súbor na grafický PNG formát. Prečítajte si HTML z lokálneho disku, potom ho jednoducho uložte ako PNG, špecifikujte požadovaný formát obrázka pomocou prípony PNG. Pre čítanie HTML aj zápis PNG môžete použiť plne kvalifikované názvy súborov. Výstupný grafický obsah PNG bude identický s pôvodným HTML súborom.

Príklad kódu v Python na konverziu HTML do PNG formátu
Nahrajte súbor, ktorý chcete previesť
Spustiť kód
Vyberte cieľový formát zo zoznamu
import aspose.words as aw

doc = aw.Document(Input.html)

for page in range(0, doc.page_count):
    extractedPage = doc.extract_pages(page, 1)
    extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.png")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.png") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.png") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.png") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.image_data.save("Output.png")
Spustiť kód
Zdieľajte kód na sociálnych sieťach:

Ako previesť HTML na PNG

  1. Nainštalujte 'Aspose.Words for Python via .NET'.
  2. Pridajte odkaz na knižnicu (importujte knižnicu) do svojho Python projektu.
  3. Otvorte zdrojový HTML Python súbor.
  4. Zavolajte 'save()' a odovzdajte výstupný názov súboru s príponou PNG.
  5. Získajte výsledok konverzie HTML PNG.

Python na konverziu HTML na PNG

Naše balíčky Python hostíme v úložiskách PyPi. Postupujte podľa podrobných pokynov, ako nainštalovať "Aspose.Words for Python via .NET" do vášho vývojárskeho prostredia.

Požiadavky na systém

Tento balík je kompatibilný s Python ≥3.5 a <3.12. Ak vyvíjate softvér pre Linux, pozrite si ďalšie požiadavky pre gcc a libpython v dokumentácii k produktu.

Ďalšie podporované konverzie HTML

HTML môžete previesť do mnohých iných formátov súborov:

5%

Prihláste sa na odber aktualizácií produktov Aspose

Získajte mesačné bulletiny a ponuky priamo do vašej poštovej schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Všetky práva vyhradené.