HTML'i Python'de PNG'ye dönüştürün

HTML i PNG ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım Python

Python'da üst düzey, platformdan bağımsız yazılım geliştirmek için belge dönüştürme API'mizi kullanın. Python HTML, PNG ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Kod parçacığını görüntüle

Python'da HTML'i PNG'ye dönüştürün

HTML'i programlı olarak PNG görüntüsüne dönüştürmeniz mi gerekiyor? Aspose.Words for Python via .NET ile herhangi bir geliştirici, yalnızca birkaç satır Python koduyla HTML'i PNG görüntü formatına kolayca dönüştürebilir.

Modern belge işleme Python API, HTML'den yüksek hızda PNG oluşturur. HTML'den PNG'e dönüştürmenin kalitesini doğrudan bir tarayıcıda test edin. Güçlü Python kitaplığı, HTML dosyalarının birçok popüler görüntü formatına dönüştürülmesine olanak tanır.

HTML'i Python'da PNG olarak kaydedin

Aşağıdaki örnek, HTML'in Python'daki bir PNG resmine nasıl dönüştürüleceğini gösterir.

HTML dosyasını PNG grafik formatına dönüştürmek için kolay adımları izleyin. HTML'i yerel sürücüden okuyun, ardından gerekli görüntü formatını PNG uzantısına göre belirterek PNG olarak kaydedin. Hem HTML okuma hem de PNG yazma için tam nitelikli dosya adlarını kullanabilirsiniz. Çıkış PNG grafik içeriği orijinal HTML dosyasıyla aynı olacaktır.

HTML i PNG biçimine dönüştürmek için Python de kod örneği
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Listeden hedef formatı seçin
import aspose.words as aw

doc = aw.Document(Input.html)

for page in range(0, doc.page_count):
    extractedPage = doc.extract_pages(page, 1)
    extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.png")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.png") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.png") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.png") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.get_shape_renderer().save("Output.png", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.png))
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

HTML, PNG nasıl dönüştürülür

  1. Aspose.Words for Python via .NET kurun.
  2. Python projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
  3. Kaynak HTML dosyasını Python.
  4. PNG uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek save() yöntemini çağırın.
  5. HTML dönüşümünün sonucunu PNG.

HTML 'i PNG ye dönüştürmek için Python

Python paketlerimizi PyPi depolarında barındırıyoruz. "Aspose.Words for Python via .NET" geliştirici ortamınıza nasıl kuracağınızla ilgili adım adım talimatları izleyin.

sistem gereksinimleri

Bu paket Python ≥3.5 ve <3.12 ile uyumludur. Linux için yazılım geliştiriyorsanız, lütfen Ürün Belgelerinde gcc ve libpython için ek gereksinimlere bakın.

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Her hakkı saklıdır.