Konvertovať HTML na Word v Python

Vysokorýchlostná softvérová Python na prevod HTML na Word

Použite naše API na konverziu dokumentov na vývoj vysokoúrovňového softvéru nezávislého na platforme v Pythone. Toto je kompletné profesionálne softvérové riešenie na import a export HTML, Word a mnohých ďalších formátov dokumentov pomocou Python.

Zobraziť útržok kódu

Preveďte HTML na Word v Python

Pre vývojárov Python, ktorí hľadajú bezproblémové riešenie na konverziu HTML na Word, poskytuje Aspose.Words for Python via .NET intuitívne a jednoduché rozhranie API na konverziu súborov. Naše riešenie umožňuje vývojárom Python jednoducho konvertovať súbory z jedného formátu do druhého, čo z neho robí nepostrádateľný nástroj na automatizáciu úloh konverzie súborov.

Či už pracujete s HTML, Word alebo inými formátmi súborov, Aspose.Words for Python via .NET ich všetky pokrýva a zaisťuje výsledky najvyššej kvality. Otestujte si, ako funguje kód Python s vašimi HTML súbormi práve teraz.

Uložte HTML ako Word v Python

Nasledujúci príklad ukazuje, ako previesť HTML na Word pomocou niekoľkých riadkov kódu Python. Začnite zahrnutím priestoru názvov Aspose.Words do projektu Python. Ďalej zadajte cestu k vstupnému súboru a vytvorte objekt Document na načítanie obsahu HTML. Potom musíte zadať cestu k výstupnému Word súboru a použiť metódu save() na uloženie výsledku ako Word. Konverzné API určí formát výstupného súboru na základe zadanej prípony súboru.

Príklad kódu v Python na konverziu HTML do DOCX formátu
Nahrajte súbor, ktorý chcete previesť
Spustiť kód
Vyberte cieľový formát zo zoznamu
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.docx")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.image_data.save("Output.docx")
Spustiť kód
Zdieľajte kód na sociálnych sieťach:

Ako previesť HTML na Word

  1. Nainštalujte 'Aspose.Words for Python via .NET'.
  2. Pridajte odkaz na knižnicu (importujte knižnicu) do svojho Python projektu.
  3. Otvorte zdrojový HTML Python súbor.
  4. Zavolajte 'save()' a odovzdajte výstupný názov súboru s príponou Word.
  5. Získajte výsledok konverzie HTML Word.

Python na konverziu HTML na Word

Naše balíčky Python hostíme v úložiskách PyPi. Postupujte podľa podrobných pokynov, ako nainštalovať "Aspose.Words for Python via .NET" do vášho vývojárskeho prostredia.

Požiadavky na systém

Tento balík je kompatibilný s Python ≥3.5 a <3.12. Ak vyvíjate softvér pre Linux, pozrite si ďalšie požiadavky pre gcc a libpython v dokumentácii k produktu.

Ďalšie podporované konverzie HTML

HTML môžete previesť do mnohých iných formátov súborov:

5%

Prihláste sa na odber aktualizácií produktov Aspose

Získajte mesačné bulletiny a ponuky priamo do vašej poštovej schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Všetky práva vyhradené.