Konvertovať HTML na Word v Python

Vysokorýchlostná softvérová Python na prevod HTML na Word

Použite naše API na konverziu dokumentov na vývoj vysokoúrovňového softvéru nezávislého na platforme v Pythone. Toto je kompletné profesionálne softvérové riešenie na import a export HTML, Word a mnohých ďalších formátov dokumentov pomocou Python.

Preveďte HTML na Word pomocou Python

Potreba previesť HTML súborov Word programovo? Pomocou Aspose.Words pre Python via .NET môžete previesť HTML na Word pomocou niekoľkých riadkov Python kódu.

Naše Python API vytvára Word z HTML v profesionálnej kvalite. Otestujte najvyššiu kvalitu HTML na Word priamo vo svojom prehliadači. Výkonné rozhranie API na konverziu Python via .NET HTML do mnohých populárnych formátov.

Uložiť HTML ako Word v Python

Nasledujúci príklad ukazuje, ako previesť HTML na Word v Python.

Postupujte podľa jednoduchých krokov a HTML súbor Word Word formát. Prečítajte si HTML z lokálneho disku a potom ho jednoducho uložte ako Word, pričom požadovaný formát súboru špecifikujte pomocou rozšírenia Word Pre obidva HTML čítanie a Word písanie môžete použiť plne kvalifikované názvy súborov. Výstupný Word bude identické s pôvodným dokumentom HTML.

Príklad kódu v Python na konverziu HTML do formátu DOCX
Vstupný súbor
Nahrajte súbor, ktorý chcete previesť
Spustiť kód
Výstupný formát
Vyberte cieľový formát zo zoznamu
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.docx")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.image_data.save("Output.docx")
Spustiť kód
Zdieľajte kód na sociálnych sieťach:

Ako previesť HTML na Word

  1. Nainštalujte 'Aspose.Words for Python via .NET'.
  2. Pridajte odkaz na knižnicu (importujte knižnicu) do svojho Python projektu.
  3. Otvorte zdrojový súbor HTML Python.
  4. Zavolajte 'save()' a odovzdajte výstupný názov súboru s príponou Word.
  5. Získajte výsledok konverzie HTML Word.

Python na konverziu HTML na Word

Naše balíčky Python hostíme v úložiskách PyPi. Postupujte podľa podrobných pokynov, ako nainštalovať "Aspose.Words for Python via .NET" do vášho vývojárskeho prostredia.

Požiadavky na systém

Tento balík je kompatibilný s Python 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 a 3.9. Ak vyvíjate softvér pre Linux, pozrite sa na ďalšie požiadavky na gcc a libpython v dokumentácii produktu.

Ďalšie podporované konverzie HTML

HTML môžete previesť do mnohých iných formátov súborov:

5%

Prihláste sa na odber aktualizácií produktov Aspose

Získajte mesačné bulletiny a ponuky priamo do vašej poštovej schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2022. Všetky práva vyhradené.