HTML'i C#'de PNG'ye dönüştürün

HTML i PNG ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım .NET

.NET ve .NET Core platformları için üst düzey, platformdan bağımsız yazılım geliştirmek için belge dönüştürme API'mizi kullanın. C#, F#, VB.NET HTML, PNG ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Kod parçacığını görüntüle

C#'da HTML'i PNG'ye dönüştürün

HTML'i programlı olarak PNG görüntüsüne dönüştürmeniz mi gerekiyor? Aspose.Words for .NET ile herhangi bir geliştirici, yalnızca birkaç satır C# koduyla HTML'i PNG görüntü formatına kolayca dönüştürebilir.

Modern belge işleme C# API, HTML'den yüksek hızda PNG oluşturur. HTML'den PNG'e dönüştürmenin kalitesini doğrudan bir tarayıcıda test edin. Güçlü C# kitaplığı, HTML dosyalarının birçok popüler görüntü formatına dönüştürülmesine olanak tanır.

HTML'i C#'da PNG olarak kaydedin

Aşağıdaki örnek, HTML'in C#'daki bir PNG resmine nasıl dönüştürüleceğini gösterir.

HTML dosyasını PNG grafik formatına dönüştürmek için kolay adımları izleyin. HTML'i yerel sürücüden okuyun, ardından gerekli görüntü formatını PNG uzantısına göre belirterek PNG olarak kaydedin. Hem HTML okuma hem de PNG yazma için tam nitelikli dosya adlarını kullanabilirsiniz. Çıkış PNG grafik içeriği orijinal HTML dosyasıyla aynı olacaktır.

HTML i PNG biçimine dönüştürmek için C# de kod örneği
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Listeden hedef formatı seçin
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");

for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++)
{
  var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1);
  extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.png");
}
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.png"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.png"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.png"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.png", new ImageSaveOptions(SaveFormat.png));
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

HTML, PNG nasıl dönüştürülür

 1. Aspose.Words for .NET kurun.
 2. C# projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
 3. Kaynak HTML dosyasını C#.
 4. PNG uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek Save() yöntemini çağırın.
 5. HTML dönüşümünün sonucunu PNG.

HTML 'i PNG ye dönüştürmek için C#

Aspose.Words for .NET sisteminize kurmak için üç alternatif seçenek vardır. Lütfen ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçin ve adım adım talimatları izleyin:

sistem gereksinimleri

Ürünümüz tamamen platformlar arasıdır ve tüm önemli .NET uygulamalarını destekler:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

.NET kodunun temel donanıma veya işletim sistemine bağlı olmadığı, yalnızca bir Sanal Makineye bağlı olduğu sürece Windows, macOS, Android, iOS ve Linux için her türlü yazılımı geliştirmekte özgürsünüz. İlgili .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono veya Xamarin sürümünü yüklediğinizden emin olun.

C#, F#, VB.NET uygulamaları oluşturmak için Microsoft Visual Studio, Xamarin ve MonoDevelop entegre geliştirme ortamlarını kullanmanızı öneririz.

Daha fazla ayrıntı için lütfen Ürün Dokümantasyonuna bakın.

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Her hakkı saklıdır.