HTML'i C#'de MD'ye dönüştürün

HTML i MD ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım .NET

.NET ve .NET Core platformları için üst düzey, platformdan bağımsız yazılım geliştirmek için belge dönüştürme API'mizi kullanın. C#, F#, VB.NET HTML, MD ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Kod parçacığını görüntüle

C# kullanarak HTML'i MD'ye dönüştürün

Web belgelerini programlı olarak dönüştürmeniz mi gerekiyor? Aspose.Words for .NET ile herhangi bir geliştirici, yalnızca birkaç satır C# koduyla HTML'i MD formatına ve ters yönde dönüştürebilir.

Modern belge işleme C# API, HTML'den profesyonel kalitede MD oluşturur. En yüksek kalitede HTML'den MD'e dönüştürmeyi doğrudan tarayıcınızda test edin. Güçlü C# kitaplığı, Web belgelerinin birçok popüler formata dönüştürülmesine olanak tanır.

HTML'i C#'da MD olarak kaydedin

Aşağıdaki örnek, C#'da HTML'in MD'ye nasıl dönüştürüleceğini gösterir.

HTML sayfasını MD formatına dönüştürmek için kolay adımları izleyin. HTML dosyanızı yerel sürücüden okuyun, ardından gerekli dosya biçimini MD uzantısına göre belirterek MD biçiminde kaydedin. Hem HTML okuma hem de MD yazma için tam nitelikli dosya adlarını kullanabilirsiniz. Çıktı MD içeriği ve formatı orijinal HTML belgesiyle aynı olacaktır.

HTML i MD biçimine dönüştürmek için C# de kod örneği
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Listeden hedef formatı seçin
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");
doc.Save("Output.md");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.md"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.ImageData.Save("Output.md");
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

HTML, MD nasıl dönüştürülür

  1. 'Aspose.Words for .NET' kurun.
  2. C# projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
  3. Kaynak HTML dosyasını C#.
  4. MD uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek 'Save()' yöntemini çağırın.
  5. HTML dönüşümünün sonucunu MD.

HTML 'i MD ye dönüştürmek için C#

Aspose.Words for .NET sisteminize kurmak için üç alternatif seçenek vardır. Lütfen ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçin ve adım adım talimatları izleyin:

sistem gereksinimleri

'.NET Standard 2.0' spesifikasyonunu izleyen tüm önemli .NET uygulamalarını destekler:

  • Microsoft .NET Framework, en eski 2.0 sürümünden başlayarak ve en son '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, en eski 2.0'dan başlayıp en son '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

.NET kodunun temel donanıma veya işletim sistemine değil, yalnızca bir Sanal Makineye bağlı olduğu sürece, Windows, macOS, Android, iOS ve Linux için her türlü yazılımı geliştirmekte özgürsünüz. .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono veya Xamarin sürümünü yüklediğinizden emin olun.

C#, F#, VB.NET uygulamaları oluşturmak için Microsoft Visual Studio, Xamarin ve MonoDevelop entegre geliştirme ortamlarını kullanmanızı öneririz.

Daha fazla ayrıntı için lütfen Ürün Belgelerine bakın.

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Her hakkı saklıdır.