HTML'i C#'de resim'ye dönüştürün

HTML i resim ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım .NET

.NET ve .NET Core platformları için üst düzey, platformdan bağımsız yazılım geliştirmek için belge dönüştürme API'mizi kullanın. C#, F#, VB.NET HTML, resim ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Kod parçacığını görüntüle

Dönüştürme HTML bir görüntüye C#

HTML programlı olarak bir görüntüye dönüştürmeniz mi gerekiyor? Aspose.Words for .NET herhangi bir geliştirici, HTML sadece birkaç satırlık C# koduyla kolayca grafik formatına dönüştürebilir.

Modern belge işleme C# API, HTML dosyalarından yüksek hızda görüntüler oluşturur. HTML kalitesini doğrudan bir tarayıcıda görüntü dönüştürmeye test edin. Güçlü C# HTML dosyalarının neredeyse tüm yaygın grafik biçimlerine dönüştürülmesine olanak tanır.

HTML bir görüntü olarak C#

Aşağıdaki örnek dönüştürmek gösterilmiştir HTML bir görüntüye C#.

HTML dosyasını grafik biçimine dönüştürmek için kolay adımları izleyin. HTML okuyun, ardından bir resim uzantısıyla gerekli grafik biçimini belirterek bir resim olarak kaydedin. HTML okuma hem de görüntü yazma için tam nitelikli dosya adlarını kullanabilirsiniz. Ortaya çıkan içerik, orijinal HTML dosyasıyla aynı olacaktır.

HTML i JPG biçimine dönüştürmek için C# de kod örneği
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Listeden hedef formatı seçin
dotnet add package Aspose.Words
Kopyala
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");

for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++)
{
  var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1);
  extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.jpg");
}
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.jpg"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.jpg"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.jpg"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.jpg", new ImageSaveOptions(SaveFormat.jpg));
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

HTML, resim nasıl dönüştürülür

 1. Aspose.Words for .NET kurun.
 2. C# projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
 3. Kaynak HTML dosyasını C#.
 4. resim uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek Save() yöntemini çağırın.
 5. HTML dönüşümünün sonucunu resim.

HTML 'i resim ye dönüştürmek için C#

Aspose.Words for .NET sisteminize kurmak için üç alternatif seçenek vardır. Lütfen ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçin ve adım adım talimatları izleyin:

sistem gereksinimleri

Ürünümüz tamamen platformlar arasıdır ve tüm önemli .NET uygulamalarını destekler:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

.NET kodunun temel donanıma veya işletim sistemine bağlı olmadığı, yalnızca bir Sanal Makineye bağlı olduğu sürece Windows, macOS, Android, iOS ve Linux için her türlü yazılımı geliştirmekte özgürsünüz. İlgili .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono veya Xamarin sürümünü yüklediğinizden emin olun.

C#, F#, VB.NET uygulamaları oluşturmak için Microsoft Visual Studio, Xamarin ve MonoDevelop entegre geliştirme ortamlarını kullanmanızı öneririz.

Daha fazla ayrıntı için lütfen Ürün Dokümantasyonuna bakın.

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Her hakkı saklıdır.