HTML'i C#'de JPG'ye dönüştürün

HTML i JPG ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım .NET

.NET ve .NET Core platformları için üst düzey, platformdan bağımsız yazılım geliştirmek için belge dönüştürme API'mizi kullanın. C#, F#, VB.NET HTML, JPG ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Kod parçacığını görüntüle

C#'da HTML'i JPG'ye dönüştürün

HTML'i programlı olarak JPG görüntüsüne dönüştürmeniz mi gerekiyor? Aspose.Words for .NET ile herhangi bir geliştirici, yalnızca birkaç satır C# koduyla HTML'i JPG görüntü formatına kolayca dönüştürebilir.

Modern belge işleme C# API, HTML'den yüksek hızda JPG oluşturur. HTML'den JPG'e dönüştürmenin kalitesini doğrudan bir tarayıcıda test edin. Güçlü C# kitaplığı, HTML dosyalarının birçok popüler görüntü formatına dönüştürülmesine olanak tanır.

HTML'i C#'da JPG olarak kaydedin

Aşağıdaki örnek, HTML'in C#'daki bir JPG resmine nasıl dönüştürüleceğini gösterir.

HTML dosyasını JPG grafik formatına dönüştürmek için kolay adımları izleyin. HTML'i yerel sürücüden okuyun, ardından gerekli görüntü formatını JPG uzantısına göre belirterek JPG olarak kaydedin. Hem HTML okuma hem de JPG yazma için tam nitelikli dosya adlarını kullanabilirsiniz. Çıkış JPG grafik içeriği orijinal HTML dosyasıyla aynı olacaktır.

HTML i JPG biçimine dönüştürmek için C# de kod örneği
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Listeden hedef formatı seçin
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");

for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++)
{
  var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1);
  extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.jpg");
}
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.jpg"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.jpg"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.jpg"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.jpg", new ImageSaveOptions(SaveFormat.jpg));
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

HTML, JPG nasıl dönüştürülür

 1. 'Aspose.Words for .NET' kurun.
 2. C# projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
 3. Kaynak HTML dosyasını C#.
 4. JPG uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek 'Save()' yöntemini çağırın.
 5. HTML dönüşümünün sonucunu JPG.

HTML 'i JPG ye dönüştürmek için C#

Aspose.Words for .NET sisteminize kurmak için üç alternatif seçenek vardır. Lütfen ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçin ve adım adım talimatları izleyin:

sistem gereksinimleri

'.NET Standard 2.0' spesifikasyonunu izleyen tüm önemli .NET uygulamalarını destekler:

 • Microsoft .NET Framework, en eski 2.0 sürümünden başlayarak ve en son '.NET Framework 4.8'
 • .NET Core, en eski 2.0'dan başlayıp en son '.NET 6'
 • Mono >= 2.6.7

.NET kodunun temel donanıma veya işletim sistemine değil, yalnızca bir Sanal Makineye bağlı olduğu sürece, Windows, macOS, Android, iOS ve Linux için her türlü yazılımı geliştirmekte özgürsünüz. .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono veya Xamarin sürümünü yüklediğinizden emin olun.

C#, F#, VB.NET uygulamaları oluşturmak için Microsoft Visual Studio, Xamarin ve MonoDevelop entegre geliştirme ortamlarını kullanmanızı öneririz.

Daha fazla ayrıntı için lütfen Ürün Belgelerine bakın.

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Her hakkı saklıdır.