Převést PNG na Word v Python

Vysokorychlostní softwarová Python pro převod PNG na Word

Použijte naše API pro konverzi dokumentů k vývoji softwaru na vysoké úrovni, nezávislého na platformě v Pythonu. Toto je kompletní profesionální softwarové řešení pro import a export PNG, Word a mnoha dalších formátů dokumentů pomocí Python.

Zobrazit fragment kódu

Převeďte PNG na Word pomocí Python

Potřebujete převést obrázky PNG na Word programově? S Aspose.Words pro Python via .NET může každý vývojář převést PNG do Word formátu dokumentu pomocí několika řádků Python kódu.

Moderní rozhraní pro zpracování Python obrázků API vytváří Word dokument z obrázků PNG v profesionální kvalitě. Otestujte si nejkvalitnější převod PNG na Word přímo ve svém prohlížeči. Výkonná knihovna Python umožňuje převod PNG obrázků do téměř všech Word formátů.

Uložte PNG jako Word dokument do Python

Následující příklad ukazuje, jak převést PNG do Word formátu dokumentu v Python.

Postupujte podle jednoduchých kroků a převeďte obrázek PNG do Word formátu dokumentu. Přečtěte si svůj soubor PNG z místního disku a poté jej jednoduše uložte ve formátu dokumentu s uvedením požadovaného formátu souboru pomocí přípony Word dokumentu. Pro čtení PNG i pro zápis Word dokumentů můžete použít plně kvalifikované názvy souborů.

Příklad kódu v Python pro převod PNG do DOCX formátu
Nahrajte soubor, který chcete převést
Spustit kód
Vyberte cílový formát ze seznamu
pip install aspose-words
Kopírovat
import aspose.words as aw

doc = aw.Document()
builder = aw.DocumentBuilder(doc)

builder.insert_image("Input.png")

doc.save("Output.docx")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.png") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.png) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.png") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.png") shape.get_shape_renderer().save("Output.docx", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.docx))
Spustit kód
Sdílejte kód na sociálních sítích:

Jak převést PNG na Word

  1. Nainstalujte Aspose.Words for Python via .NET.
  2. Přidejte odkaz na knihovnu (importujte knihovnu) do svého Python projektu.
  3. Otevřete zdrojový PNG Python soubor.
  4. Zavolejte metodu save() a předejte výstupní název souboru s příponou Word.
  5. Získejte výsledek konverze PNG Word.

Python pro převod PNG na Word

Naše balíčky Python hostujeme v úložištích PyPi. Postupujte prosím podle pokynů krok za krokem, jak nainstalovat "Aspose.Words for Python via .NET" do vašeho vývojářského prostředí.

Požadavky na systém

Tento balíček je kompatibilní s Python ≥3.5 a <3.12. Pokud vyvíjíte software pro Linux, podívejte se prosím na další požadavky pro gcc a libpython v dokumentaci k produktu.

Další podporované konverze PNG

PNG můžete převést do mnoha dalších formátů souborů:

5%

Přihlaste se k odběru aktualizací produktu Aspose

Získejte měsíční zpravodaje a nabídky přímo do vaší poštovní schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Všechna práva vyhrazena.