تبدیل PNG به Word در Python

یک کتابخانه نرم افزاری پرسرعت Python برای تبدیل PNG به Word

از API تبدیل سند ما برای توسعه نرم افزار سطح بالا و مستقل از پلت فرم در پایتون استفاده کنید. این یک راه‌حل نرم‌افزار حرفه‌ای کامل برای وارد کردن و صادر کردن PNG, Word، و بسیاری از قالب‌های سند دیگر با استفاده از Python.

مشاهده قطعه کد

با استفاده از Python PNG را به Word تبدیل کنید

آیا نیاز به تبدیل تصاویر PNG به Word دارید؟ با Aspose.Words برای Python via .NET، هر توسعه‌دهنده‌ای می‌تواند تنها با چند خط کد Python، PNG را به فرمت سند Word تبدیل کند.

پردازش تصویر مدرن Python API یک سند Word از تصاویر PNG با کیفیت حرفه ای ایجاد می کند. بالاترین کیفیت تبدیل PNG به Word را مستقیماً در مرورگر خود آزمایش کنید. کتابخانه قدرتمند Python اجازه می دهد تا تصاویر PNG را تقریبا به تمام فرمت های Word تبدیل کنید.

PNG را به عنوان یک سند Word در Python ذخیره کنید

مثال زیر نحوه تبدیل فرمت سند PNG به Word در Python را نشان می دهد.

برای تبدیل تصویر PNG به فرمت سند Word مراحل آسان را دنبال کنید. فایل PNG خود را از درایو محلی بخوانید، سپس به سادگی آن را در قالب سند ذخیره کنید و فرمت فایل مورد نیاز را با پسوند سند Word مشخص کنید. هم برای خواندن PNG و هم برای نوشتن سند Word می توانید از نام فایل های کاملاً واجد شرایط استفاده کنید.

نمونه کد در Python برای تبدیل PNG به قالب DOCX
فایلی را که می خواهید تبدیل کنید آپلود کنید
کد را اجرا کنید
قالب مورد نظر را از لیست انتخاب کنید
pip install aspose-words
کپی 🀄
import aspose.words as aw

doc = aw.Document()
builder = aw.DocumentBuilder(doc)

builder.insert_image("Input.png")

doc.save("Output.docx")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.png") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.png) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.png") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.png") shape.get_shape_renderer().save("Output.docx", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.docx))
کد را اجرا کنید
کد را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

چگونه تبدیل PNG به Word Python

  1. Aspose.Words for Python via .NET نصب کنید.
  2. یک مرجع کتابخانه (وارد کردن کتابخانه) به Python خود اضافه کنید.
  3. فایل منبع PNG را در Python.
  4. با ارسال نام فایل خروجی با پسوند Word save().
  5. نتیجه PNG به عنوان Word.

Python برای تبدیل PNG به Word

ما بسته های Python خود را در مخازن PyPi میزبانی می کنیم. لطفاً دستورالعمل های گام به گام نحوه نصب "Aspose.Words for Python via .NET" در محیط توسعه دهنده خود دنبال کنید.

سیستم مورد نیاز

این بسته با Python ≥3.5 و <3.12 سازگار است. اگر نرم‌افزاری برای لینوکس توسعه می‌دهید، لطفاً به الزامات اضافی برای gcc و libpython در مستندات محصول نگاهی بیندازید.

سایر تبدیل های پشتیبانی شده PNG

می توانید PNG به بسیاری از فرمت های فایل دیگر تبدیل کنید:

5%

در به‌روزرسانی‌های محصول Aspose مشترک شوید

خبرنامه ها و پیشنهادات ماهانه را مستقیماً به صندوق پستی خود تحویل بگیرید.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. تمامی حقوق محفوظ است.