Konvertovať PNG na Word v Python

Vysokorýchlostná softvérová Python na prevod PNG na Word

Použite naše API na konverziu dokumentov na vývoj vysokoúrovňového softvéru nezávislého na platforme v Pythone. Toto je kompletné profesionálne softvérové riešenie na import a export PNG, Word a mnohých ďalších formátov dokumentov pomocou Python.

Zobraziť útržok kódu

Preveďte PNG na Word pomocou Python

Potrebujete previesť obrázky PNG na Word programovo? Pomocou Aspose.Words pre Python via .NET môže každý vývojár previesť PNG do Word formátu dokumentu pomocou niekoľkých riadkov Python kódu.

Moderné rozhranie na spracovanie Python obrázkov API vytvára Word dokument z obrázkov PNG v profesionálnej kvalite. Otestujte si najkvalitnejší prevod PNG na Word priamo vo svojom prehliadači. Výkonná knižnica Python umožňuje konverziu PNG obrázkov do takmer všetkých Word formátov.

Uložte PNG ako Word dokument v Python

Nasledujúci príklad ukazuje, ako previesť PNG na Word formát dokumentu v Python.

Postupujte podľa jednoduchých krokov a premeňte obrázok PNG na Word formát dokumentu. Prečítajte si súbor PNG z lokálneho disku a potom ho jednoducho uložte vo formáte dokumentu, pričom požadovaný formát súboru špecifikujte pomocou prípony Word dokumentu. Na čítanie PNG aj písanie Word dokumentov môžete použiť plne kvalifikované názvy súborov.

Príklad kódu v Python na konverziu PNG do DOCX formátu
Nahrajte súbor, ktorý chcete previesť
Spustiť kód
Vyberte cieľový formát zo zoznamu
pip install aspose-words
Kopírovať
import aspose.words as aw

doc = aw.Document()
builder = aw.DocumentBuilder(doc)

builder.insert_image("Input.png")

doc.save("Output.docx")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.png") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.png) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.png") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.png") shape.get_shape_renderer().save("Output.docx", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.docx))
Spustiť kód
Zdieľajte kód na sociálnych sieťach:

Ako previesť PNG na Word

  1. Nainštalujte Aspose.Words for Python via .NET.
  2. Pridajte odkaz na knižnicu (importujte knižnicu) do svojho Python projektu.
  3. Otvorte zdrojový PNG Python súbor.
  4. Zavolajte save() a odovzdajte výstupný názov súboru s príponou Word.
  5. Získajte výsledok konverzie PNG Word.

Python na konverziu PNG na Word

Naše balíčky Python hostíme v úložiskách PyPi. Postupujte podľa podrobných pokynov, ako nainštalovať "Aspose.Words for Python via .NET" do vášho vývojárskeho prostredia.

Požiadavky na systém

Tento balík je kompatibilný s Python ≥3.5 a <3.12. Ak vyvíjate softvér pre Linux, pozrite si ďalšie požiadavky pre gcc a libpython v dokumentácii k produktu.

Ďalšie podporované konverzie PNG

PNG môžete previesť do mnohých iných formátov súborov:

5%

Prihláste sa na odber aktualizácií produktov Aspose

Získajte mesačné bulletiny a ponuky priamo do vašej poštovej schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Všetky práva vyhradené.