המר PNG ל Word ב Python

ספריית Python במהירות גבוהה PNG ל Word

השתמש ב API שלנו להמרת מסמכים כדי לפתח תוכנה ברמה גבוהה, עצמאית בפלטפורמה ב-Python. זהו פתרון תוכנה מקצועי מלא לייבוא וייצוא של PNG, Word ופורמטים רבים אחרים של מסמכים באמצעות Python.

הצג את קטע הקוד

המר PNG ל-Word באמצעות Python

צריך להמיר תמונות PNG ל-Word באופן פרוגרמטי? עם Aspose.Words for Python via .NET כל מפתח יכול להמיר PNG לפורמט מסמך Word עם מספר שורות של קוד Python בלבד.

עיבוד תמונה מודרני Python API יוצר מסמך Word מתמונות PNG באיכות מקצועית. בדוק את ההמרה האיכותית ביותר של PNG ל-Word ישירות בדפדפן שלך. ספריית Python רבת עוצמה מאפשרת המרת תמונות PNG לכמעט כל הפורמטים של Word.

שמור PNG כמסמך Word ב-Python

הדוגמה הבאה מדגימה כיצד להמיר PNG לפורמט מסמך Word ב-Python.

בצע את השלבים הקלים כדי להפוך תמונת PNG לפורמט מסמך Word. קרא את קובץ ה-PNG שלך מהכונן המקומי, ואז פשוט שמור אותו בפורמט מסמך, תוך ציון פורמט הקובץ הנדרש באמצעות סיומת מסמך Word. גם לקריאת PNG וגם לכתיבת מסמכי Word אתה יכול להשתמש בשמות קבצים מוסמכים לחלוטין.

דוגמה לקוד ב Python להמרת PNG ל DOCX פורמט
העלה קובץ שברצונך להמיר
הפעל קוד
בחר את פורמט היעד מהרשימה
pip install aspose-words
עותק
import aspose.words as aw

doc = aw.Document()
builder = aw.DocumentBuilder(doc)

builder.insert_image("Input.png")

doc.save("Output.docx")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.png") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.png) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.png") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.png") shape.get_shape_renderer().save("Output.docx", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.docx))
הפעל קוד
שתפו את הקוד ברשתות החברתיות:

כיצד להמיר PNG ל Word

  1. התקן את Aspose.Words for Python via .NET.
  2. הוסף הפניה לספרייה (ייבא את הספרייה) לפרויקט Python.
  3. פתח את קובץ PNG Python.
  4. התקשר save(), העברת שם קובץ פלט עם סיומת Word.
  5. קבל את התוצאה של המרה PNG Word.

ספריית Python PNG ל Word

אנו מארחים את חבילות Python שלנו במאגרי PyPi. אנא עקוב אחר ההוראות שלב אחר שלב כיצד להתקין את "Aspose.Words for Python via .NET" בסביבת המפתחים שלך.

דרישות מערכת

חבילה זו תואמת ל- Python ≥3.5 ו <3.12. אם אתה מפתח תוכנה עבור לינוקס, אנא עיין בדרישות נוספות עבור gcc ו- libpython בתיעוד המוצר.

המרות PNG נתמכות אחרות

אתה יכול להמיר את PNG לפורמטים רבים אחרים של קבצים:

5%

הירשם לעדכוני מוצר Aspose

קבל ניוזלטרים והצעות חודשיים שנשלחו ישירות לתיבת הדואר שלך.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. כל הזכויות שמורות.