Teisenda DOC väärtuseks JPG keeles C#

Kiire tarkvara .NET teek DOC JPG

Kasutage meie dokumentide teisendamise API t, et arendada kõrgetasemelist platvormist sõltumatut tarkvara .NET ja .NET Core platvormidele. See on täielik professionaalne tarkvaralahendus DOC, JPG ja paljude muude dokumendivormingute C#, F#, VB.NET.

Teisendage DOC JPG C#

Kas soovite DOC dokumendi programmiliselt teisendada JPG piltide komplektiks? Rakenduse Aspose.Words for .NET abil saate teisendada DOC JPG vormingusse vaid mõne C# abil.

Meie C# API loob professionaalse kvaliteediga JPG kujutisi DOC Testige kõrgeima kvaliteediga DOC kujutiseks teisendamist otse oma brauseris. Võimas .NET teisendus API võimaldab teisendada DOC faile paljudeks populaarseteks vorminguteks.

Salvestage DOC JPG C#

Järgmine näide demonstreerib, kuidas teisendada DOC dokumente JPG kujutiste komplektiks rakenduses C#.

Järgige lihtsaid samme, et muuta DOC dokument JPG vormingusse. Lugege oma DOC faili kohalikult draivilt, seejärel salvestage see lihtsalt JPG vormingus, määrates vajaliku failivormingu JPG laiendiga. Nii DOC lugemiseks kui ka JPG vormingus kirjutamiseks võite kasutada täiskvalifitseeritud failinimesid. Väljundi JPG sisu ja vorming on identsed algse DOC dokumendiga.

Koodinäide keeles C# et teisendada DOC vormingusse JPG
Sisendfail
Laadige üles fail, mida soovite teisendada
Käivita kood
Väljundvorming
Valige loendist sihtvorming
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.doc");

for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++)
{
  var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1);
  extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.jpg");
}
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.doc"); doc.Save("Output.jpg"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.doc"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.jpg"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.doc"); doc.Save("Output.jpg"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.doc"); shape.ImageData.Save("Output.jpg");
Käivita kood
Jaga koodi sotsiaalmeedias:

Kuidas teisendada DOC keeleks JPG

 1. Installige 'Aspose.Words for .NET'.
 2. C# projektile teegi viide (importige teek).
 3. Avage lähtefail DOC rakenduses C#.
 4. Kutsuge 'Save()', edastades väljundfaili nime laiendiga JPG.
 5. Hankige DOC konversiooni tulemus kui JPG.

C# teek, et teisendada DOC keeleks JPG

Aspose.Words for .NET installimiseks oma süsteemi on kolm alternatiivset võimalust. Valige üks, mis sarnaneb teie vajadustega, ja järgige samm-sammult juhiseid:

Nõuded süsteemile

Meie toode on täielikult platvormideülene ja toetab kõiki peamisi .NET-i rakendusi, mis järgivad '.NET Standard 2.0' spetsifikatsiooni:

 • Microsofti .NET Framework, alustades kõige varasemast 2.0 versioonist ja lõpetades uusima '.NET Framework 4.8'
 • .NET Core, alustades kõige varasemast versioonist 2.0 ja lõpetades '.NET 6'
 • Mono >= 2.6.7

Niipalju kui .NET -kood ei sõltu aluseks olevast riistvarast või operatsioonisüsteemist, vaid ainult virtuaalmasinast, võite vabalt arendada mis tahes tarkvara Windowsi, macOS -i, Androidi, iOS -i ja Linuxi jaoks. Lihtsalt veenduge, et olete installinud vastava versiooni .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono või Xamarin.

C#, F#, VB.NET rakenduste loomiseks soovitame kasutada Microsoft Visual Studio, Xamarin ja MonoDevelop integreeritud arenduskeskkondi.

Lisateavet leiate toote dokumentatsioonist.

Muud toetatud DOC konversioonid

Saate teisendada DOC paljudesse teistesse failivormingutesse:

5%

Tellige Aspose'i tootevärskendused

Saate igakuiseid uudiskirju ja pakkumisi otse teie postkasti.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Kõik õigused kaitstud.