تبدیل HTML به تصویر در Python

یک کتابخانه نرم افزاری پرسرعت Python برای تبدیل HTML به تصویر

از API تبدیل سند ما برای توسعه نرم افزار سطح بالا و مستقل از پلت فرم در پایتون استفاده کنید. این یک راه‌حل نرم‌افزار حرفه‌ای کامل برای وارد کردن و صادر کردن HTML, تصویر، و بسیاری از قالب‌های سند دیگر با استفاده از Python.

مشاهده قطعه کد

HTML را به یک تصویر در Python تبدیل کنید

آیا باید HTML را به صورت برنامه ریزی شده به تصویر تبدیل کنید؟ با Aspose.Words برای Python via .NET، هر توسعه دهنده ای می تواند به راحتی HTML را تنها با چند خط کد Python به فرمت گرافیکی تبدیل کند.

پردازش اسناد مدرن Python API تصاویر را از فایل های HTML با سرعت بالا ایجاد می کند. کیفیت تبدیل HTML به تصویر را مستقیماً در یک مرورگر آزمایش کنید. کتابخانه قدرتمند Python اجازه می دهد تا فایل های HTML را تقریبا به تمام فرمت های گرافیکی رایج تبدیل کنید.

HTML را به عنوان یک تصویر در Python ذخیره کنید

مثال زیر نحوه تبدیل HTML را به تصویر در Python نشان می دهد.

برای تبدیل فایل HTML به فرمت گرافیکی مراحل آسان را دنبال کنید. HTML را از درایو محلی بخوانید، سپس به سادگی آن را به عنوان تصویر ذخیره کنید و فرمت گرافیکی مورد نیاز را با یک پسوند تصویر مشخص کنید. هم برای خواندن و هم برای نوشتن تصویر HTML می‌توانید از نام فایل‌های کاملاً واجد شرایط استفاده کنید. محتوای حاصل با فایل HTML اصلی یکسان خواهد بود.

نمونه کد در Python برای تبدیل HTML به قالب JPG
فایلی را که می خواهید تبدیل کنید آپلود کنید
کد را اجرا کنید
قالب مورد نظر را از لیست انتخاب کنید
import aspose.words as aw

doc = aw.Document(Input.html)

for page in range(0, doc.page_count):
    extractedPage = doc.extract_pages(page, 1)
    extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.jpg")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.jpg") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.jpg") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.jpg") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.get_shape_renderer().save("Output.jpg", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.jpg))
کد را اجرا کنید
کد را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

چگونه تبدیل HTML به تصویر Python

  1. Aspose.Words for Python via .NET نصب کنید.
  2. یک مرجع کتابخانه (وارد کردن کتابخانه) به Python خود اضافه کنید.
  3. فایل منبع HTML را در Python.
  4. با ارسال نام فایل خروجی با پسوند تصویر save().
  5. نتیجه HTML به عنوان تصویر.

Python برای تبدیل HTML به تصویر

ما بسته های Python خود را در مخازن PyPi میزبانی می کنیم. لطفاً دستورالعمل های گام به گام نحوه نصب "Aspose.Words for Python via .NET" در محیط توسعه دهنده خود دنبال کنید.

سیستم مورد نیاز

این بسته با Python ≥3.5 و <3.12 سازگار است. اگر نرم‌افزاری برای لینوکس توسعه می‌دهید، لطفاً به الزامات اضافی برای gcc و libpython در مستندات محصول نگاهی بیندازید.

سایر تبدیل های پشتیبانی شده HTML

می توانید HTML به بسیاری از فرمت های فایل دیگر تبدیل کنید:

5%

در به‌روزرسانی‌های محصول Aspose مشترک شوید

خبرنامه ها و پیشنهادات ماهانه را مستقیماً به صندوق پستی خود تحویل بگیرید.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. تمامی حقوق محفوظ است.