HTML'i Python'de resim'ye dönüştürün

HTML i resim ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım Python

Python'da üst düzey, platformdan bağımsız yazılım geliştirmek için belge dönüştürme API'mizi kullanın. Python HTML, resim ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Kod parçacığını görüntüle

Dönüştürme HTML bir görüntüye Python

HTML programlı olarak bir görüntüye dönüştürmeniz mi gerekiyor? Aspose.Words for Python via .NET herhangi bir geliştirici, HTML sadece birkaç satırlık Python koduyla kolayca grafik formatına dönüştürebilir.

Modern belge işleme Python API, HTML dosyalarından yüksek hızda görüntüler oluşturur. HTML kalitesini doğrudan bir tarayıcıda görüntü dönüştürmeye test edin. Güçlü Python HTML dosyalarının neredeyse tüm yaygın grafik biçimlerine dönüştürülmesine olanak tanır.

HTML bir görüntü olarak Python

Aşağıdaki örnek dönüştürmek gösterilmiştir HTML bir görüntüye Python.

HTML dosyasını grafik biçimine dönüştürmek için kolay adımları izleyin. HTML okuyun, ardından bir resim uzantısıyla gerekli grafik biçimini belirterek bir resim olarak kaydedin. HTML okuma hem de görüntü yazma için tam nitelikli dosya adlarını kullanabilirsiniz. Ortaya çıkan içerik, orijinal HTML dosyasıyla aynı olacaktır.

HTML i JPG biçimine dönüştürmek için Python de kod örneği
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Listeden hedef formatı seçin
pip install aspose-words
Kopyala
import aspose.words as aw

doc = aw.Document(Input.html)

for page in range(0, doc.page_count):
    extractedPage = doc.extract_pages(page, 1)
    extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.jpg")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.jpg") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.jpg") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.jpg") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.get_shape_renderer().save("Output.jpg", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.jpg))
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

HTML, resim nasıl dönüştürülür

  1. Aspose.Words for Python via .NET kurun.
  2. Python projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
  3. Kaynak HTML dosyasını Python.
  4. resim uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek save() yöntemini çağırın.
  5. HTML dönüşümünün sonucunu resim.

HTML 'i resim ye dönüştürmek için Python

Python paketlerimizi PyPi depolarında barındırıyoruz. "Aspose.Words for Python via .NET" geliştirici ortamınıza nasıl kuracağınızla ilgili adım adım talimatları izleyin.

sistem gereksinimleri

Bu paket Python ≥3.5 ve <3.12 ile uyumludur. Linux için yazılım geliştiriyorsanız, lütfen Ürün Belgelerinde gcc ve libpython için ek gereksinimlere bakın.

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Her hakkı saklıdır.