המר HTML ל תמונה ב C#

ספריית .NET במהירות גבוהה HTML ל תמונה

השתמש ב API שלנו להמרת מסמכים כדי לפתח תוכנה עצמאית ברמה גבוהה עבור פלטפורמות .NET ו-. .NET Core. זהו פתרון תוכנה מקצועי מלא לייבוא וייצוא של HTML, תמונה ופורמטים רבים אחרים של מסמכים באמצעות C#, F#, VB.NET.

הצג את קטע הקוד

המר את HTML לתמונה ב C#

האם צריך להמיר את HTML לתמונה באופן פרוגרמטי? עם Aspose.Words for .NET כל מפתח יכול להפוך בקלות את HTML לפורמט גרפי עם מספר שורות של קוד C#.

עיבוד מסמכים מודרני C# API יוצר תמונות HTML במהירות גבוהה. בדוק את האיכות של HTML להמרת תמונה ישירות בדפדפן. C# רבת עוצמה מאפשרת המרת HTML כמעט לכל הפורמטים הגרפיים הנפוצים.

שמור את HTML כתמונה ב C#

הדוגמה הבאה מדגימה כיצד להמיר את HTML לתמונה ב C#.

בצע את השלבים הקלים כדי להפוך HTML לפורמט גרפי. קרא את HTML מהכונן המקומי, ואז פשוט שמור אותו כתמונה, תוך ציון הפורמט הגרפי הנדרש באמצעות סיומת תמונה. הן עבור HTML והן עבור כתיבת תמונות, תוכלו להשתמש בשמות קבצים מוסמכים לחלוטין. התוכן שיתקבל יהיה זהה ל HTML קובץ המקורי.

דוגמה לקוד ב C# להמרת HTML ל JPG פורמט
העלה קובץ שברצונך להמיר
הפעל קוד
בחר את פורמט היעד מהרשימה
dotnet add package Aspose.Words
עותק
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");

for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++)
{
  var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1);
  extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.jpg");
}
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.jpg"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.jpg"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.jpg"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.jpg", new ImageSaveOptions(SaveFormat.jpg));
הפעל קוד
שתפו את הקוד ברשתות החברתיות:

כיצד להמיר HTML ל תמונה

 1. התקן את Aspose.Words for .NET.
 2. הוסף הפניה לספרייה (ייבא את הספרייה) לפרויקט C#.
 3. פתח את קובץ HTML C#.
 4. התקשר Save(), העברת שם קובץ פלט עם סיומת תמונה.
 5. קבל את התוצאה של המרה HTML תמונה.

ספריית C# HTML ל תמונה

ישנן שלוש אפשרויות חלופיות להתקנת "Aspose.Words עבור .NET" במערכת שלך. אנא בחר אחד שדומה לצרכים שלך ופעל לפי ההוראות המפורטות:

דרישות מערכת

המוצר שלנו הוא חוצה פלטפורמות לחלוטין ותומך בכל ההטמעות העיקריות של NET.

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

ככל שקוד .NET אינו תלוי בחומרה או במערכת ההפעלה הבסיסית, אלא רק במכונה וירטואלית, אתה חופשי לפתח כל סוג של תוכנה עבור Windows, macOS, Android, iOS ו-Linux. רק ודא שהתקנת את הגרסה המתאימה של .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono או Xamarin.

אנו ממליצים להשתמש בסביבות פיתוח משולבות של Microsoft Visual Studio, Xamarin ו-MonoDevelop ליצירת יישומי C#, F#, VB.NET.

לפרטים נוספים, עיין בתיעוד המוצר.

5%

הירשם לעדכוני מוצר Aspose

קבל ניוזלטרים והצעות חודשיים שנשלחו ישירות לתיבת הדואר שלך.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. כל הזכויות שמורות.