Konvertuoti HTML į Word Java

Greita programinės įrangos Java biblioteka, skirta HTML konvertuoti į Word

Naudokite mūsų dokumentų konvertavimo API, kad sukurtumėte nešiojamą, patikimą ir saugią programinę įrangą Java. Tai pilnas profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas importuoti ir eksportuoti HTML, Word ir daugelį kitų dokumentų formatų naudojant Java.

Peržiūrėkite kodo fragmentą

Konvertuokite HTML į Word naudodami Java

Java kūrėjams, ieškantiems vientiso sprendimo konvertuoti HTML į Word, Aspose.Words for Java suteikia intuityvią ir paprastą failų konvertavimo API. Mūsų sprendimas leidžia Java kūrėjams lengvai konvertuoti failus iš vieno formato į kitą, todėl tai yra nepakeičiamas įrankis automatizuojant failų konvertavimo užduotis.

Nesvarbu, ar dirbate su HTML, Word ar kitais failų formatais, Aspose.Words for Java apima juos visus ir užtikrina aukščiausios kokybės rezultatus. Išbandykite, kaip Java kodas veikia su jūsų HTML failais dabar.

Išsaugokite HTML kaip Word Java

Šiame pavyzdyje parodyta, kaip konvertuoti HTML į Word naudojant tik kelias Java kodo eilutes. Pradėkite įtraukdami Aspose.Words vardų erdvę į Java projektą. Tada nurodykite kelią į įvesties failą ir sukurkite Document objektą, kad įkeltumėte HTML turinį. Tada turite nurodyti kelią į Word išvesties failą ir naudoti save() metodą, kad išsaugotumėte rezultatą kaip Word. Konversijos API nustatys išvesties failo formatą pagal nurodytą failo plėtinį.

Kodo pavyzdys Java norint konvertuoti HTML į DOCX formatą
Įkelkite failą, kurį norite konvertuoti
Vykdyti kodą
Iš sąrašo pasirinkite tikslinį formatą
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document("Input.html");
doc.save("Output.docx");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.docx", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.html"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.html"); shape.getShapeRenderer().save("Output.docx", new ImageSaveOptions(SaveFormat.docx));
Vykdyti kodą
Pasidalinkite kodu socialiniuose tinkluose:

Kaip konvertuoti HTML į Word

  1. Įdiekite Aspose.Words for Java.
  2. Pridėkite bibliotekos nuorodą (importuokite biblioteką) prie savo Java projekto.
  3. Atidarykite šaltinio HTML Java failą.
  4. Iškvieskite save(), perduodant išvesties failo pavadinimą su plėtiniu Word.
  5. Gaukite HTML konversijos rezultatą kaip Word.

Java biblioteka konvertuoti HTML į Word

" Java paketus talpiname "Maven" saugyklose. 'Aspose.Words for Java' yra įprastas JAR failas, kuriame yra baitų kodas. Vadovaukitės nuosekliomis instrukcijomis, kaip ją įdiegti "Java" kūrėjo aplinkoje.

Sistemos reikalavimai

Palaikomos " Java SE 7 ir naujesnės " Java Taip pat pateikiame atskirą " Java SE 6 paketą, jei privalote naudoti šį pasenusį JRE.

Mūsų " Java paketas yra kelių platformų ir veikia visose operacinėse sistemose su JVM diegimu, įskaitant " Microsoft Windows, "Linux", "MacOS", "Android" ir "iOS".

Informacijos apie papildomas paketų priklausomybes, tokias kaip " JogAmp JOGL, " Harfbuzz šriftų variklis, " Java Advanced Imaging JAI, rasite gaminio dokumentacijoje.

Kitos palaikomos HTML konversijos

Galite konvertuoti HTML į daugelį kitų failų formatų:

5%

Prenumeruokite "Aspose" produktų naujinius

Gaukite mėnesinius naujienlaiškius ir pasiūlymus, pristatomus tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Visos teisės saugomos.