Konvertuoti HTML į Markdown Java

Greita programinės įrangos Java biblioteka, skirta HTML konvertuoti į Markdown

Naudokite mūsų dokumentų konvertavimo API, kad sukurtumėte nešiojamą, patikimą ir saugią programinę įrangą Java. Tai pilnas profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas importuoti ir eksportuoti HTML, Markdown ir daugelį kitų dokumentų formatų naudojant Java.

Konvertuokite HTML į Java

Reikia programiškai konvertuoti žiniatinklio dokumentus? Naudodami Aspose.Words, skirtą Java, galite konvertuoti HTML į Markdown formatą ir priešinga kryptimi naudodami tik kelias Java kodo eilutes.

Mūsų Java API sukuria profesionalios kokybės Markdown iš HTML. Išbandykite aukščiausios kokybės HTML konvertavimą į Markdown tiesiai savo naršyklėje. Galinga Java konvertavimo API leidžia paversti žiniatinklio dokumentus daugeliu populiarių formatų.

Išsaugokite HTML kaip Java

Toliau pateiktame pavyzdyje parodyta, kaip Java konvertuoti HTML į Markdown.

Atlikite paprastus veiksmus, kad HTML puslapį paverstumėte Markdown formatu. Perskaitykite HTML failą iš vietinio disko, tada tiesiog išsaugokite jį Markdown formatu, nurodydami reikiamą failo Markdown formatą plėtiniu. Tiek HTML skaitymui, tiek Markdown rašymui galite naudoti visiškai tinkamus failų pavadinimus. Išvesties Markdown turinys ir formatavimas bus identiški originaliam HTML dokumentui.

Kodo pavyzdys Java norint konvertuoti HTML į MD formatą
Įvesties failas
Įkelkite failą, kurį norite konvertuoti
Vykdyti kodą
Išvesties formatas
Iš sąrašo pasirinkite tikslinį formatą
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document("Input.html");
doc.save("Output.md");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); doc.save("Output.md"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.md", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.html"); doc.save("Output.md"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.html"); shape.getImageData().save("Output.md");
Vykdyti kodą
Pasidalinkite kodu socialiniuose tinkluose:

Kaip konvertuoti HTML į Markdown

  1. Įdiekite 'Aspose.Words for Java'.
  2. Pridėkite bibliotekos nuorodą (importuokite biblioteką) prie savo Java projekto.
  3. Atidarykite šaltinio HTML failą Java.
  4. Iškvieskite 'save()', perduodant išvesties failo pavadinimą su plėtiniu Markdown.
  5. Gaukite HTML konversijos rezultatą kaip Markdown.

Java biblioteka konvertuoti HTML į Markdown

" Java paketus talpiname "Maven" saugyklose. 'Aspose.Words for Java' yra įprastas JAR failas, kuriame yra baitų kodas. Vadovaukitės nuosekliomis instrukcijomis, kaip ją įdiegti "Java" kūrėjo aplinkoje.

Sistemos reikalavimai

Palaikomos " Java SE 7 ir naujesnės " Java Taip pat pateikiame atskirą " Java SE 6 paketą, jei privalote naudoti šį pasenusį JRE.

Mūsų " Java paketas yra kelių platformų ir veikia visose operacinėse sistemose su JVM diegimu, įskaitant " Microsoft Windows, "Linux", "MacOS", "Android" ir "iOS".

Informacijos apie papildomas paketų priklausomybes, tokias kaip " JogAmp JOGL, " Harfbuzz šriftų variklis, " Java Advanced Imaging JAI, rasite gaminio dokumentacijoje.

Kitos palaikomos HTML konversijos

Galite konvertuoti HTML į daugelį kitų failų formatų:

5%

Prenumeruokite "Aspose" produktų naujinius

Gaukite mėnesinius naujienlaiškius ir pasiūlymus, pristatomus tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Visos teisės saugomos.