Konvertuoti HTML į DOCX C#

Greita programinė įranga .NET biblioteka, skirta HTML konvertuoti į DOCX

Naudokite mūsų dokumentų konvertavimo API, kad sukurtumėte aukšto lygio, nuo platformos nepriklausomą programinę įrangą, skirtą .NET ir .NET Core platformoms. Tai pilnas profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas importuoti ir eksportuoti HTML, DOCX ir daugelį kitų dokumentų formatų naudojant C#, F#, VB.NET.

Peržiūrėkite kodo fragmentą

Konvertuokite HTML į DOCX naudodami C#

C# kūrėjams, ieškantiems vientiso sprendimo konvertuoti HTML į DOCX, Aspose.Words for .NET suteikia intuityvią ir paprastą failų konvertavimo API. Mūsų sprendimas leidžia C# kūrėjams lengvai konvertuoti failus iš vieno formato į kitą, todėl tai yra nepakeičiamas įrankis automatizuojant failų konvertavimo užduotis.

Nesvarbu, ar dirbate su HTML, DOCX ar kitais failų formatais, Aspose.Words for .NET apima juos visus ir užtikrina aukščiausios kokybės rezultatus. Išbandykite, kaip C# kodas veikia su jūsų HTML failais dabar.

Išsaugokite HTML kaip DOCX C#

Šiame pavyzdyje parodyta, kaip konvertuoti HTML į DOCX naudojant tik kelias C# kodo eilutes. Pradėkite įtraukdami Aspose.Words vardų erdvę į C# projektą. Tada nurodykite kelią į įvesties failą ir sukurkite Document objektą, kad įkeltumėte HTML turinį. Tada turite nurodyti kelią į DOCX išvesties failą ir naudoti Save() metodą, kad išsaugotumėte rezultatą kaip DOCX. Konversijos API nustatys išvesties failo formatą pagal nurodytą failo plėtinį.

Kodo pavyzdys C# norint konvertuoti HTML į DOCX formatą
Įkelkite failą, kurį norite konvertuoti
Vykdyti kodą
Iš sąrašo pasirinkite tikslinį formatą
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");
doc.Save("Output.docx");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.docx"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.docx"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.docx"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.docx", new ImageSaveOptions(SaveFormat.docx));
Vykdyti kodą
Pasidalinkite kodu socialiniuose tinkluose:

Kaip konvertuoti HTML į DOCX

  1. Įdiekite 'Aspose.Words for .NET'.
  2. Pridėkite bibliotekos nuorodą (importuokite biblioteką) prie savo C# projekto.
  3. Atidarykite šaltinio HTML C# failą.
  4. Iškvieskite 'Save()', perduodant išvesties failo pavadinimą su plėtiniu DOCX.
  5. Gaukite HTML konversijos rezultatą kaip DOCX.

C# biblioteka konvertuoti HTML į DOCX

Yra trys alternatyvios parinktys, kaip įdiegti " "Aspose.Words for .NET" savo sistemoje. Pasirinkite tą, kuris atitinka jūsų poreikius, ir vadovaukitės nuosekliomis instrukcijomis:

Sistemos reikalavimai

Mūsų produktas yra visiškai kelių platformų ir palaiko visus pagrindinius .NET diegimus pagal '.NET Standard 2.0' specifikaciją:

  • "Microsoft .NET Framework", pradedant nuo ankstesnės 2.0 versijos ir baigiant naujausia '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, pradedant nuo ankstesnio 2.0 ir baigiant naujausiu '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

.NET kodas nepriklauso nuo pagrindinės aparatinės įrangos ar operacinės sistemos, o tik nuo virtualios mašinos, galite laisvai kurti bet kokią programinę įrangą, skirtą "Windows", "MacOS", "Android", "iOS" ir "Linux". Tiesiog įsitikinkite, kad įdiegėte atitinkamą .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono arba Xamarin.

C#, F#, VB.NET programas, rekomenduojame naudoti "Microsoft Visual Studio", "Xamarin" ir "MonoDevelop" integruotas kūrimo aplinkas.

Daugiau informacijos rasite gaminio dokumentacijoje.

Kitos palaikomos HTML konversijos

Galite konvertuoti HTML į daugelį kitų failų formatų:

5%

Prenumeruokite "Aspose" produktų naujinius

Gaukite mėnesinius naujienlaiškius ir pasiūlymus, pristatomus tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Visos teisės saugomos.