Konvertuoti HTML į DOCX Python

Greita programinės įrangos Python biblioteka, skirta HTML konvertuoti į DOCX

Naudokite mūsų dokumentų konvertavimo API, kad sukurtumėte aukšto lygio, nuo platformos nepriklausomą programinę įrangą Python. Tai pilnas profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas importuoti ir eksportuoti HTML, DOCX ir daugelį kitų dokumentų formatų naudojant Python.

Konvertuokite HTML į DOCX naudodami Python

Reikia programiškai konvertuoti HTML failus į DOCX? Naudodami Aspose.Words, skirtą Python via .NET, galite konvertuoti HTML į DOCX formatą naudodami tik kelias Python kodo eilutes.

Mūsų Python API sukuria DOCX iš HTML profesionaliai. Išbandykite aukščiausios kokybės HTML konversiją į DOCX tiesiai savo naršyklėje. Galinga Python via .NET konvertavimo API leidžia paversti HTML failus į daugelį populiarių formatų.

Išsaugokite HTML kaip DOCX Python

Šis pavyzdys rodo, kaip konvertuoti HTML į DOCX į Python.

Atlikite paprastus veiksmus, kad HTML failą DOCX formatu. Perskaitykite HTML failą iš vietinio disko, tada tiesiog išsaugokite jį kaip DOCX, nurodydami reikiamą failo DOCX formatą plėtiniu. Tiek HTML skaitymui, tiek DOCX rašymui galite naudoti visiškai apibrėžtus failų pavadinimus. Išvesties DOCX turinys ir formatavimas bus identiški originaliam HTML dokumentui.

Kodo pavyzdys Python norint konvertuoti HTML į DOCX formatą
Įvesties failas
Įkelkite failą, kurį norite konvertuoti
Vykdyti kodą
Išvesties formatas
Iš sąrašo pasirinkite tikslinį formatą
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.docx")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.image_data.save("Output.docx")
Vykdyti kodą
Pasidalinkite kodu socialiniuose tinkluose:

Kaip konvertuoti HTML į DOCX

  1. Įdiekite 'Aspose.Words for Python via .NET'.
  2. Pridėkite bibliotekos nuorodą (importuokite biblioteką) prie savo Python projekto.
  3. Atidarykite šaltinio HTML failą Python.
  4. Iškvieskite 'save()', perduodant išvesties failo pavadinimą su plėtiniu DOCX.
  5. Gaukite HTML konversijos rezultatą kaip DOCX.

Python biblioteka konvertuoti HTML į DOCX

Python paketus talpiname PyPi saugyklose. Vadovaukitės nuosekliomis instrukcijomis, kaip įdiegti "Aspose.Words for Python via .NET" į kūrėjo aplinką.

Sistemos reikalavimai

Šis paketas suderinamas su Python 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 ir 3.9. Jei kuriate programinę įrangą, skirtą "Linux", produkto dokumentuose gcc ir libpython reikalavimus.

Kitos palaikomos HTML konversijos

Galite konvertuoti HTML į daugelį kitų failų formatų:

5%

Prenumeruokite "Aspose" produktų naujinius

Gaukite mėnesinius naujienlaiškius ir pasiūlymus, pristatomus tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Visos teisės saugomos.