Konvertuoti HTML į SVG C#

Greita programinė įranga .NET biblioteka, skirta HTML konvertuoti į SVG

Naudokite mūsų dokumentų konvertavimo API, kad sukurtumėte aukšto lygio, nuo platformos nepriklausomą programinę įrangą, skirtą .NET ir .NET Core platformoms. Tai pilnas profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas importuoti ir eksportuoti HTML, SVG ir daugelį kitų dokumentų formatų naudojant C#, F#, VB.NET.

Peržiūrėkite kodo fragmentą

Konvertuoti HTML į SVG programoje C#

Reikia konvertuoti HTML į SVG paveikslėlio programiškai? Naudodamas Aspose.Words for .NET bet kuris kūrėjas gali lengvai paversti HTML į SVG vaizdo formatą, naudodamas vos kelias C# kodo eilutes.

Šiuolaikinis dokumentų apdorojimas C# API dideliu greičiu SVG iš HTML Pasitikrink kokybės HTML į SVG konvertavimo teisė naršyklėje. Galinga C# biblioteka leidžia konvertuoti HTML failus į daugelį populiarių vaizdo formatų.

Išsaugokite HTML kaip SVG C#

Šiame pavyzdyje parodyta, kaip HTML konvertuoti į SVG paveikslėlį C#.

Atlikite paprastus veiksmus, kad HTML SVG failą grafiniu formatu. Perskaitykite HTML iš vietinio disko, tada tiesiog išsaugokite jį kaip SVG, nurodydami reikiamą vaizdo SVG formatą plėtiniu. Tiek HTML skaitymui, tiek SVG rašymui galite naudoti visiškai apibrėžtus failų pavadinimus. Išvesties SVG grafinis turinys bus identiškas originaliam HTML failui.

Kodo pavyzdys C# norint konvertuoti HTML į SVG formatą
Įkelkite failą, kurį norite konvertuoti
Vykdyti kodą
Iš sąrašo pasirinkite tikslinį formatą
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");

for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++)
{
  var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1);
  extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.svg");
}
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.svg"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.svg"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.svg"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.ImageData.Save("Output.svg");
Vykdyti kodą
Pasidalinkite kodu socialiniuose tinkluose:

Kaip konvertuoti HTML į SVG

 1. Įdiekite 'Aspose.Words for .NET'.
 2. Pridėkite bibliotekos nuorodą (importuokite biblioteką) prie savo C# projekto.
 3. Atidarykite šaltinio HTML C# failą.
 4. Iškvieskite 'Save()', perduodant išvesties failo pavadinimą su plėtiniu SVG.
 5. Gaukite HTML konversijos rezultatą kaip SVG.

C# biblioteka konvertuoti HTML į SVG

Yra trys alternatyvios parinktys, kaip įdiegti " "Aspose.Words for .NET" savo sistemoje. Pasirinkite tą, kuris atitinka jūsų poreikius, ir vadovaukitės nuosekliomis instrukcijomis:

Sistemos reikalavimai

Mūsų produktas yra visiškai kelių platformų ir palaiko visus pagrindinius .NET diegimus pagal '.NET Standard 2.0' specifikaciją:

 • "Microsoft .NET Framework", pradedant nuo ankstesnės 2.0 versijos ir baigiant naujausia '.NET Framework 4.8'
 • .NET Core, pradedant nuo ankstesnio 2.0 ir baigiant naujausiu '.NET 6'
 • Mono >= 2.6.7

.NET kodas nepriklauso nuo pagrindinės aparatinės įrangos ar operacinės sistemos, o tik nuo virtualios mašinos, galite laisvai kurti bet kokią programinę įrangą, skirtą "Windows", "MacOS", "Android", "iOS" ir "Linux". Tiesiog įsitikinkite, kad įdiegėte atitinkamą .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono arba Xamarin.

C#, F#, VB.NET programas, rekomenduojame naudoti "Microsoft Visual Studio", "Xamarin" ir "MonoDevelop" integruotas kūrimo aplinkas.

Daugiau informacijos rasite gaminio dokumentacijoje.

Kitos palaikomos HTML konversijos

Galite konvertuoti HTML į daugelį kitų failų formatų:

5%

Prenumeruokite "Aspose" produktų naujinius

Gaukite mėnesinius naujienlaiškius ir pasiūlymus, pristatomus tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Visos teisės saugomos.