Konvertuoti HTML į Markdown C#

Greita programinė įranga .NET biblioteka, skirta HTML konvertuoti į Markdown

Naudokite mūsų dokumentų konvertavimo API, kad sukurtumėte aukšto lygio, nuo platformos nepriklausomą programinę įrangą, skirtą .NET ir .NET Core platformoms. Tai pilnas profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas importuoti ir eksportuoti HTML, Markdown ir daugelį kitų dokumentų formatų naudojant C#, F#, VB.NET.

Peržiūrėkite kodo fragmentą

Konvertuokite HTML į Markdown naudodami C#

Reikia programiškai konvertuoti žiniatinklio dokumentus? Naudodamas Aspose.Words, skirtas .NET, bet kuris kūrėjas gali konvertuoti HTML į Markdown formatą ir priešinga kryptimi naudodamas tik kelias C# kodo eilutes.

Šiuolaikinis dokumentų apdorojimas C# API sukuria profesionalios kokybės Markdown iš HTML. Išbandykite aukščiausios kokybės HTML į Markdown konvertavimą tiesiai savo naršyklėje. Galinga C# biblioteka leidžia konvertuoti žiniatinklio dokumentus į daugelį populiarių formatų.

Išsaugokite HTML kaip Markdown C#

Šis pavyzdys parodo, kaip konvertuoti HTML į Markdown naudojant C#.

Atlikite paprastus veiksmus, kad HTML puslapį paverstumėte Markdown formatu. Perskaitykite HTML failą iš vietinio disko, tada tiesiog išsaugokite jį Markdown formatu, nurodydami reikiamą failo formatą Markdown plėtiniu. Tiek HTML skaitymui, tiek Markdown rašymui galite naudoti visiškai kvalifikuotus failų pavadinimus. Išvesties Markdown turinys ir formatavimas bus identiški originaliam HTML dokumentui.

Kodo pavyzdys C# norint konvertuoti HTML į MD formatą
Įkelkite failą, kurį norite konvertuoti
Vykdyti kodą
Iš sąrašo pasirinkite tikslinį formatą
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");
doc.Save("Output.md");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.md"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.md", new ImageSaveOptions(SaveFormat.md));
Vykdyti kodą
Pasidalinkite kodu socialiniuose tinkluose:

Kaip konvertuoti HTML į Markdown

  1. Įdiekite 'Aspose.Words for .NET'.
  2. Pridėkite bibliotekos nuorodą (importuokite biblioteką) prie savo C# projekto.
  3. Atidarykite šaltinio HTML C# failą.
  4. Iškvieskite 'Save()', perduodant išvesties failo pavadinimą su plėtiniu Markdown.
  5. Gaukite HTML konversijos rezultatą kaip Markdown.

C# biblioteka konvertuoti HTML į Markdown

Yra trys alternatyvios parinktys, kaip įdiegti " "Aspose.Words for .NET" savo sistemoje. Pasirinkite tą, kuris atitinka jūsų poreikius, ir vadovaukitės nuosekliomis instrukcijomis:

Sistemos reikalavimai

Mūsų produktas yra visiškai kelių platformų ir palaiko visus pagrindinius .NET diegimus pagal '.NET Standard 2.0' specifikaciją:

  • "Microsoft .NET Framework", pradedant nuo ankstesnės 2.0 versijos ir baigiant naujausia '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, pradedant nuo ankstesnio 2.0 ir baigiant naujausiu '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

.NET kodas nepriklauso nuo pagrindinės aparatinės įrangos ar operacinės sistemos, o tik nuo virtualios mašinos, galite laisvai kurti bet kokią programinę įrangą, skirtą "Windows", "MacOS", "Android", "iOS" ir "Linux". Tiesiog įsitikinkite, kad įdiegėte atitinkamą .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono arba Xamarin.

C#, F#, VB.NET programas, rekomenduojame naudoti "Microsoft Visual Studio", "Xamarin" ir "MonoDevelop" integruotas kūrimo aplinkas.

Daugiau informacijos rasite gaminio dokumentacijoje.

Kitos palaikomos HTML konversijos

Galite konvertuoti HTML į daugelį kitų failų formatų:

5%

Prenumeruokite "Aspose" produktų naujinius

Gaukite mėnesinius naujienlaiškius ir pasiūlymus, pristatomus tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Visos teisės saugomos.