Konvertuoti HTML į MD Python

Greita programinės įrangos Python biblioteka, skirta HTML konvertuoti į MD

Naudokite mūsų dokumentų konvertavimo API, kad sukurtumėte aukšto lygio, nuo platformos nepriklausomą programinę įrangą Python. Tai pilnas profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas importuoti ir eksportuoti HTML, MD ir daugelį kitų dokumentų formatų naudojant Python.

Peržiūrėkite kodo fragmentą

Konvertuokite HTML į MD naudodami Python

Reikia programiškai konvertuoti žiniatinklio dokumentus? Naudodamas Aspose.Words, skirtas Python via .NET, bet kuris kūrėjas gali konvertuoti HTML į MD formatą ir priešinga kryptimi naudodamas tik kelias Python kodo eilutes.

Šiuolaikinis dokumentų apdorojimas Python API sukuria profesionalios kokybės MD iš HTML. Išbandykite aukščiausios kokybės HTML į MD konvertavimą tiesiai savo naršyklėje. Galinga Python biblioteka leidžia konvertuoti žiniatinklio dokumentus į daugelį populiarių formatų.

Išsaugokite HTML kaip MD Python

Šis pavyzdys parodo, kaip konvertuoti HTML į MD naudojant Python.

Atlikite paprastus veiksmus, kad HTML puslapį paverstumėte MD formatu. Perskaitykite HTML failą iš vietinio disko, tada tiesiog išsaugokite jį MD formatu, nurodydami reikiamą failo formatą MD plėtiniu. Tiek HTML skaitymui, tiek MD rašymui galite naudoti visiškai kvalifikuotus failų pavadinimus. Išvesties MD turinys ir formatavimas bus identiški originaliam HTML dokumentui.

Kodo pavyzdys Python norint konvertuoti HTML į MD formatą
Įkelkite failą, kurį norite konvertuoti
Vykdyti kodą
Iš sąrašo pasirinkite tikslinį formatą
pip install aspose-words
Kopijuoti
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.md")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.get_shape_renderer().save("Output.md", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.md))
Vykdyti kodą
Pasidalinkite kodu socialiniuose tinkluose:

Kaip konvertuoti HTML į MD

  1. Įdiekite Aspose.Words for Python via .NET.
  2. Pridėkite bibliotekos nuorodą (importuokite biblioteką) prie savo Python projekto.
  3. Atidarykite šaltinio HTML Python failą.
  4. Iškvieskite save(), perduodant išvesties failo pavadinimą su plėtiniu MD.
  5. Gaukite HTML konversijos rezultatą kaip MD.

Python biblioteka konvertuoti HTML į MD

Python paketus talpiname PyPi saugyklose. Vadovaukitės nuosekliomis instrukcijomis, kaip įdiegti "Aspose.Words for Python via .NET" į kūrėjo aplinką.

Sistemos reikalavimai

Šis paketas suderinamas su Python ≥3.5 ir <3.12. Jei kuriate programinę įrangą, skirtą Linux, peržiūrėkite papildomus gcc ir libpython reikalavimus produkto dokumentacijoje.

Kitos palaikomos HTML konversijos

Galite konvertuoti HTML į daugelį kitų failų formatų:

5%

Prenumeruokite "Aspose" produktų naujinius

Gaukite mėnesinius naujienlaiškius ir pasiūlymus, pristatomus tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Visos teisės saugomos.