Konvertuoti HTML į EPUB Python

Greita programinės įrangos Python biblioteka, skirta HTML konvertuoti į EPUB

Naudokite mūsų dokumentų konvertavimo API, kad sukurtumėte aukšto lygio, nuo platformos nepriklausomą programinę įrangą Python. Tai pilnas profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas importuoti ir eksportuoti HTML, EPUB ir daugelį kitų dokumentų formatų naudojant Python.

Konvertuokite HTML į EPUB naudodami Python

Reikia programiškai konvertuoti HTML failus į EPUB? Naudodami Aspose.Words, skirtą Python via .NET, galite konvertuoti HTML į EPUB formatą naudodami tik kelias Python kodo eilutes.

Mūsų Python API sukuria EPUB iš HTML profesionaliai. Išbandykite aukščiausios kokybės HTML konversiją į EPUB tiesiai savo naršyklėje. Galinga Python via .NET konvertavimo API leidžia paversti HTML failus į daugelį populiarių formatų.

Išsaugokite HTML kaip EPUB Python

Šis pavyzdys rodo, kaip konvertuoti HTML į EPUB į Python.

Atlikite paprastus veiksmus, kad HTML failą EPUB formatu. Perskaitykite HTML failą iš vietinio disko, tada tiesiog išsaugokite jį kaip EPUB, nurodydami reikiamą failo EPUB formatą plėtiniu. Tiek HTML skaitymui, tiek EPUB rašymui galite naudoti visiškai apibrėžtus failų pavadinimus. Išvesties EPUB turinys ir formatavimas bus identiški originaliam HTML dokumentui.

Kodo pavyzdys Python norint konvertuoti HTML į EPUB formatą
Įvesties failas
Įkelkite failą, kurį norite konvertuoti
Vykdyti kodą
Išvesties formatas
Iš sąrašo pasirinkite tikslinį formatą
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.epub")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.image_data.save("Output.epub")
Vykdyti kodą
Pasidalinkite kodu socialiniuose tinkluose:

Kaip konvertuoti HTML į EPUB

  1. Įdiekite 'Aspose.Words for Python via .NET'.
  2. Pridėkite bibliotekos nuorodą (importuokite biblioteką) prie savo Python projekto.
  3. Atidarykite šaltinio HTML failą Python.
  4. Iškvieskite 'save()', perduodant išvesties failo pavadinimą su plėtiniu EPUB.
  5. Gaukite HTML konversijos rezultatą kaip EPUB.

Python biblioteka konvertuoti HTML į EPUB

Python paketus talpiname PyPi saugyklose. Vadovaukitės nuosekliomis instrukcijomis, kaip įdiegti "Aspose.Words for Python via .NET" į kūrėjo aplinką.

Sistemos reikalavimai

Šis paketas suderinamas su Python 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 ir 3.9. Jei kuriate programinę įrangą, skirtą "Linux", produkto dokumentuose gcc ir libpython reikalavimus.

Kitos palaikomos HTML konversijos

Galite konvertuoti HTML į daugelį kitų failų formatų:

5%

Prenumeruokite "Aspose" produktų naujinius

Gaukite mėnesinius naujienlaiškius ir pasiūlymus, pristatomus tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Visos teisės saugomos.