Převést HTML na DOCX v Python

Vysokorychlostní softwarová Python pro převod HTML na DOCX

Použijte naše API pro konverzi dokumentů k vývoji softwaru na vysoké úrovni, nezávislého na platformě v Pythonu. Toto je kompletní profesionální softwarové řešení pro import a export HTML, DOCX a mnoha dalších formátů dokumentů pomocí Python.

Převeďte HTML na DOCX pomocí Python

Potřeba převést HTML souborů DOCX programově? Pomocí Aspose.Words pro Python via .NET můžete převést HTML na DOCX pomocí několika řádků Python kódu.

Naše Python API vytváří DOCX z HTML v profesionální kvalitě. Otestujte nejvyšší kvalitu HTML na DOCX přímo ve vašem prohlížeči. Výkonný Python via .NET konverzní API umožňuje transformaci HTML souborů do mnoha populárních formátů.

Uložit HTML jako DOCX v Python

Následující příklad ukazuje, jak převést HTML na DOCX v Python.

Postupujte podle jednoduchých kroků a HTML soubor DOCX DOCX formát. Přečtěte si HTML z místního disku a poté jej jednoduše uložte jako DOCX, přičemž požadovaný formát souboru DOCX přípony DOCX. Pro oba HTML čtení a DOCX psaní můžete použít plně kvalifikované názvy souborů. Výstupní DOCX budou shodné s původním dokumentem HTML.

Příklad kódu v Python pro převod HTML do formátu DOCX
Vložte soubor
Nahrajte soubor, který chcete převést
Spustit kód
Výstupní formát
Vyberte cílový formát ze seznamu
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.docx")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.image_data.save("Output.docx")
Spustit kód
Sdílejte kód na sociálních sítích:

Jak převést HTML na DOCX

  1. Nainstalujte 'Aspose.Words for Python via .NET'.
  2. Přidejte odkaz na knihovnu (importujte knihovnu) do svého Python projektu.
  3. Otevřete zdrojový HTML soubor Python.
  4. Zavolejte metodu 'save()' a předejte výstupní název souboru s příponou DOCX.
  5. Získejte výsledek konverze HTML DOCX.

Python pro převod HTML na DOCX

Naše balíčky Python hostujeme v úložištích PyPi. Postupujte prosím podle pokynů krok za krokem, jak nainstalovat "Aspose.Words for Python via .NET" do vašeho vývojářského prostředí.

Požadavky na systém

Tento balíček je kompatibilní s Python 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 a 3.9. Pokud vyvíjíte software pro Linux, podívejte se prosím na další požadavky pro gcc a libpython v dokumentaci produktu.

Další podporované konverze HTML

HTML můžete převést do mnoha dalších formátů souborů:

5%

Přihlaste se k odběru aktualizací produktu Aspose

Získejte měsíční zpravodaje a nabídky přímo do vaší poštovní schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Všechna práva vyhrazena.