Перетворити HTML на EPUB у Python

Високошвидкісна програмна Python для перетворення HTML на EPUB

Використовуйте наш API перетворення документів для розробки високорівневого, незалежного від платформи програмного забезпечення на Python. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту HTML, EPUB та багатьох інших форматів документів за допомогою Python.

Перетворіть HTML в EPUB за допомогою Python

Необхідність перетворення HTML файлів EPUB програмно? За допомогою Aspose.Words для Python via .NET ви можете конвертувати HTML у EPUB, використовуючи лише кілька рядків Python коду.

Наш Python API EPUB з HTML з професійною якістю. Перевірте найвищу якість HTML в EPUB прямо у своєму веб-переглядачі. Потужний Python via .NET перетворення API дозволяє перетворити HTML файлів багатьох популярних форматів.

Зберегти HTML як EPUB на Python

Наступний приклад демонструє, як перетворити HTML в EPUB на Python.

Дотримуйтесь прості кроки, щоб перетворити HTML файл в EPUB форматі. Прочитайте HTML з локального диска, а потім просто збережіть його як EPUB, вказавши необхідний формат файлу за допомогою розширення EPUB Для обох HTML читання і EPUB писати ви можете використовувати повні імена файлів. Вихідний вміст і форматування EPUB будуть ідентичними оригінальному документу HTML.

Приклад коду в Python для перетворення HTML у EPUB формат
Вхідний файл
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Формат виведення
Виберіть цільовий формат зі списку
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.epub")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.image_data.save("Output.epub")
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити HTML на EPUB

  1. Встановіть 'Aspose.Words for Python via .NET'.
  2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту Python.
  3. Відкрийте вихідний HTML файл Python.
  4. Викличте 'save()', передавши ім'я вихідного файлу з розширенням EPUB.
  5. Отримайте результат перетворення HTML як EPUB.

Python для перетворення HTML на EPUB

Ми розміщуємо наші пакунки Python у сховищах PyPi. Будь ласка, дотримуйтесь покрокових інструкцій щодо встановлення "Aspose.Words for Python via .NET" у середовище розробника.

Системні вимоги

Цей пакет сумісний з Python 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 та 3.9. Якщо ви розробляєте програмне забезпечення для Linux, перегляньте додаткові вимоги до gcc та libpython у документації до продукту.

Інші підтримувані конверсії HTML

Ви можете конвертувати HTML у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Всі права захищені.