Převést HTML na EPUB v Python

Vysokorychlostní softwarová Python pro převod HTML na EPUB

Použijte naše API pro konverzi dokumentů k vývoji softwaru na vysoké úrovni, nezávislého na platformě v Pythonu. Toto je kompletní profesionální softwarové řešení pro import a export HTML, EPUB a mnoha dalších formátů dokumentů pomocí Python.

Převeďte HTML na EPUB pomocí Python

Potřeba převést HTML souborů EPUB programově? Pomocí Aspose.Words pro Python via .NET můžete převést HTML na EPUB pomocí několika řádků Python kódu.

Naše Python API vytváří EPUB z HTML v profesionální kvalitě. Otestujte nejvyšší kvalitu HTML na EPUB přímo ve vašem prohlížeči. Výkonný Python via .NET konverzní API umožňuje transformaci HTML souborů do mnoha populárních formátů.

Uložit HTML jako EPUB v Python

Následující příklad ukazuje, jak převést HTML na EPUB v Python.

Postupujte podle jednoduchých kroků a HTML soubor EPUB EPUB formát. Přečtěte si HTML z místního disku a poté jej jednoduše uložte jako EPUB, přičemž požadovaný formát souboru EPUB přípony EPUB. Pro oba HTML čtení a EPUB psaní můžete použít plně kvalifikované názvy souborů. Výstupní EPUB budou shodné s původním dokumentem HTML.

Příklad kódu v Python pro převod HTML do formátu EPUB
Vložte soubor
Nahrajte soubor, který chcete převést
Spustit kód
Výstupní formát
Vyberte cílový formát ze seznamu
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.epub")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.image_data.save("Output.epub")
Spustit kód
Sdílejte kód na sociálních sítích:

Jak převést HTML na EPUB

  1. Nainstalujte 'Aspose.Words for Python via .NET'.
  2. Přidejte odkaz na knihovnu (importujte knihovnu) do svého Python projektu.
  3. Otevřete zdrojový HTML soubor Python.
  4. Zavolejte metodu 'save()' a předejte výstupní název souboru s příponou EPUB.
  5. Získejte výsledek konverze HTML EPUB.

Python pro převod HTML na EPUB

Naše balíčky Python hostujeme v úložištích PyPi. Postupujte prosím podle pokynů krok za krokem, jak nainstalovat "Aspose.Words for Python via .NET" do vašeho vývojářského prostředí.

Požadavky na systém

Tento balíček je kompatibilní s Python 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 a 3.9. Pokud vyvíjíte software pro Linux, podívejte se prosím na další požadavky pro gcc a libpython v dokumentaci produktu.

Další podporované konverze HTML

HTML můžete převést do mnoha dalších formátů souborů:

5%

Přihlaste se k odběru aktualizací produktu Aspose

Získejte měsíční zpravodaje a nabídky přímo do vaší poštovní schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Všechna práva vyhrazena.