Konvertuoti PDF į EPUB Python

Greita programinės įrangos Python biblioteka, skirta PDF konvertuoti į EPUB

Naudokite mūsų dokumentų konvertavimo API, kad sukurtumėte aukšto lygio, nuo platformos nepriklausomą programinę įrangą Python. Tai pilnas profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas importuoti ir eksportuoti PDF, EPUB ir daugelį kitų dokumentų formatų naudojant Python.

Peržiūrėkite kodo fragmentą

Konvertuokite PDF į EPUB naudodami Python

Python kūrėjams, ieškantiems vientiso sprendimo konvertuoti PDF į EPUB, Aspose.Words for Python via .NET suteikia intuityvią ir paprastą failų konvertavimo API. Mūsų sprendimas leidžia Python kūrėjams lengvai konvertuoti failus iš vieno formato į kitą, todėl tai yra nepakeičiamas įrankis automatizuojant failų konvertavimo užduotis.

Nesvarbu, ar dirbate su PDF, EPUB ar kitais failų formatais, Aspose.Words for Python via .NET apima juos visus ir užtikrina aukščiausios kokybės rezultatus. Išbandykite, kaip Python kodas veikia su jūsų PDF failais dabar.

Išsaugokite PDF kaip EPUB Python

Šiame pavyzdyje parodyta, kaip konvertuoti PDF į EPUB naudojant tik kelias Python kodo eilutes. Pradėkite įtraukdami Aspose.Words vardų erdvę į Python projektą. Tada nurodykite kelią į įvesties failą ir sukurkite Document objektą, kad įkeltumėte PDF turinį. Tada turite nurodyti kelią į EPUB išvesties failą ir naudoti save() metodą, kad išsaugotumėte rezultatą kaip EPUB. Konversijos API nustatys išvesties failo formatą pagal nurodytą failo plėtinį.

Kodo pavyzdys Python norint konvertuoti PDF į EPUB formatą
Įkelkite failą, kurį norite konvertuoti
Vykdyti kodą
Iš sąrašo pasirinkite tikslinį formatą
pip install aspose-words
Kopijuoti
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.pdf")
doc.save("Output.epub")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.pdf") doc.save("Output.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.pdf) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.pdf") doc.save("Output.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.pdf") shape.get_shape_renderer().save("Output.epub", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.epub))
Vykdyti kodą
Pasidalinkite kodu socialiniuose tinkluose:

Kaip konvertuoti PDF į EPUB

  1. Įdiekite Aspose.Words for Python via .NET.
  2. Pridėkite bibliotekos nuorodą (importuokite biblioteką) prie savo Python projekto.
  3. Atidarykite šaltinio PDF Python failą.
  4. Iškvieskite save(), perduodant išvesties failo pavadinimą su plėtiniu EPUB.
  5. Gaukite PDF konversijos rezultatą kaip EPUB.

Python biblioteka konvertuoti PDF į EPUB

Python paketus talpiname PyPi saugyklose. Vadovaukitės nuosekliomis instrukcijomis, kaip įdiegti "Aspose.Words for Python via .NET" į kūrėjo aplinką.

Sistemos reikalavimai

Šis paketas suderinamas su Python ≥3.5 ir <3.12. Jei kuriate programinę įrangą, skirtą Linux, peržiūrėkite papildomus gcc ir libpython reikalavimus produkto dokumentacijoje.

5%

Prenumeruokite "Aspose" produktų naujinius

Gaukite mėnesinius naujienlaiškius ir pasiūlymus, pristatomus tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Visos teisės saugomos.