Перетворити PDF на EPUB у Python

Високошвидкісна програмна Python для перетворення PDF на EPUB

Використовуйте наш API перетворення документів для розробки високорівневого, незалежного від платформи програмного забезпечення на Python. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту PDF, EPUB та багатьох інших форматів документів за допомогою Python.

Переглянути фрагмент коду

Перетворіть PDF на EPUB у Python

Для розробників Python, які шукають безпроблемне рішення для перетворення PDF у EPUB, Aspose.Words for Python via .NET надає інтуїтивно зрозумілий і простий API перетворення файлів. Наше рішення дозволяє розробникам Python легко конвертувати файли з одного формату в інший, що робить його незамінним інструментом для автоматизації завдань перетворення файлів.

Незалежно від того, чи працюєте ви з форматами файлів PDF, EPUB чи іншими, Aspose.Words for Python via .NET охоплює їх усі та забезпечує результати найвищої якості. Перевірте, як код Python працює з вашими файлами PDF прямо зараз.

Збережіть PDF як EPUB у Python

У наступному прикладі показано, як конвертувати PDF у EPUB лише за допомогою кількох рядків коду Python. Почніть із включення простору імен Aspose.Words у ваш проект Python. Далі вкажіть шлях до вхідного файлу та створіть об’єкт Document для завантаження вмісту PDF. Потім потрібно вказати шлях до вихідного EPUB файлу і використати метод save(), щоб зберегти результат як EPUB. API перетворення визначить формат вихідного файлу на основі вказаного розширення файлу.

Приклад коду в Python для перетворення PDF у EPUB формат
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Виберіть цільовий формат зі списку
pip install aspose-words
Копія
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.pdf")
doc.save("Output.epub")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.pdf") doc.save("Output.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.pdf) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.pdf") doc.save("Output.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.pdf") shape.get_shape_renderer().save("Output.epub", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.epub))
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити PDF у EPUB Python

  1. Встановіть Aspose.Words for Python via .NET.
  2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту Python.
  3. Відкрийте вихідний PDF Python файл.
  4. Викличте save(), передавши ім'я вихідного файлу з розширенням EPUB.
  5. Отримайте результат перетворення PDF як EPUB.

Python для перетворення PDF на EPUB

Ми розміщуємо наші пакунки Python у сховищах PyPi. Будь ласка, дотримуйтесь покрокових інструкцій щодо встановлення "Aspose.Words for Python via .NET" у середовище розробника.

Системні вимоги

Цей пакет сумісний з Python ≥3.5 і <3.12. Якщо ви розробляєте програмне забезпечення для Linux, перегляньте додаткові вимоги до gcc і libpython у документації продукту.

Інші підтримувані конверсії PDF

Ви можете конвертувати PDF у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Всі права захищені.