Konvertēt PDF uz EPUB šādā valodā: Python

Ātrgaitas programmatūras Python bibliotēka PDF konvertēšanai uz EPUB

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai Python izstrādātu augsta līmeņa, no platformas neatkarīgu programmatūru. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu PDF, EPUB un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot Python.

Skatīt koda fragmentu

Konvertējiet PDF uz EPUB programmā Python

Python izstrādātājiem, kuri meklē nevainojamu risinājumu PDF konvertēšanai uz EPUB, Aspose.Words for Python via .NET nodrošina intuitīvu un vienkāršu failu konvertēšanas API. Mūsu risinājums ļauj Python izstrādātājiem viegli konvertēt failus no viena formāta uz citu, padarot to par neaizstājamu rīku failu konvertēšanas uzdevumu automatizēšanai.

Neatkarīgi no tā, vai strādājat ar PDF, EPUB vai citiem failu formātiem, Aspose.Words for Python via .NET aptver tos visus un nodrošina augstākās kvalitātes rezultātus. Pārbaudiet, kā Python kods pašlaik darbojas ar jūsu PDF failiem.

Saglabājiet PDF kā EPUB pakalpojumā Python

Šis piemērs parāda, kā pārveidot PDF par EPUB, izmantojot tikai dažas Python koda rindiņas. Sāciet, iekļaujot Aspose.Words nosaukumvietu savā Python projektā. Pēc tam norādiet ceļu uz ievades failu un izveidojiet Document objektu, lai ielādētu PDF saturu. Pēc tam jums jānorāda ceļš uz EPUB izvades failu un jāizmanto save() metode, lai saglabātu rezultātu kā EPUB. Konversijas API noteiks izvades faila formātu, pamatojoties uz norādīto faila paplašinājumu.

Koda piemērs valodā Python lai pārveidotu PDF EPUB formātā
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
pip install aspose-words
Kopēt
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.pdf")
doc.save("Output.epub")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.pdf") doc.save("Output.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.pdf) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.pdf") doc.save("Output.epub") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.pdf") shape.get_shape_renderer().save("Output.epub", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.epub))
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst PDF par EPUB

  1. Instalējiet Aspose.Words for Python via .NET.
  2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam Python projektam.
  3. Atveriet avota PDF failu mapē Python.
  4. Izsauciet save(), nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu EPUB.
  5. Iegūstiet PDF reklāmguvuma rezultātu kā EPUB.

Python bibliotēka, lai pārvērstu PDF par EPUB

Mēs mitinām Python pakotnes PyPi krātuvēs. Lūdzu, izpildiet detalizētos norādījumus par to, kā izstrādātāja vidē 'Aspose.Words for Python via .NET'.

Sistēmas prasības

Šī pakotne ir saderīga ar Python ≥3.5 un <3.12. Ja izstrādājat programmatūru operētājsistēmai Linux, lūdzu, skatiet papildu prasības gcc un libpython sadaļā Produkta dokumentācija.

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Visas tiesības aizsargātas.