Перетворити HTML на DOC у C#

.NET програмного забезпечення для перетворення HTML на DOC

Використовуйте наш API перетворення документів для розробки високорівневого, незалежного від платформи програмного забезпечення для .NET і .NET Core. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту HTML, DOC та багатьох інших форматів документів із використанням C#, F#, VB.NET.

Переглянути фрагмент коду

Перетворіть HTML на DOC у C#

Для розробників C#, які шукають безпроблемне рішення для перетворення HTML у DOC, Aspose.Words for .NET надає інтуїтивно зрозумілий і простий API перетворення файлів. Наше рішення дозволяє розробникам C# легко конвертувати файли з одного формату в інший, що робить його незамінним інструментом для автоматизації завдань перетворення файлів.

Незалежно від того, чи працюєте ви з форматами HTML файлів, DOC чи іншими, Aspose.Words for .NET охоплює їх усі та забезпечує результати найвищої якості. Перевірте, як код C# працює з вашими HTML файлами прямо зараз.

Збережіть HTML як DOC у C#

У наступному прикладі показано, як конвертувати HTML у DOC лише за допомогою кількох рядків коду C#. Почніть із включення простору імен Aspose.Words у ваш проект C#. Далі вкажіть шлях до вхідного файлу та створіть об’єкт Document для завантаження вмісту HTML. Потім потрібно вказати шлях до вихідного DOC файлу і використати метод Save(), щоб зберегти результат як DOC. API перетворення визначить формат вихідного файлу на основі вказаного розширення файлу.

Приклад коду в C# для перетворення HTML у DOC формат
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Виберіть цільовий формат зі списку
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");
doc.Save("Output.doc");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.doc"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.doc"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.doc"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.doc", new ImageSaveOptions(SaveFormat.doc));
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити HTML на DOC

  1. Встановіть 'Aspose.Words for .NET'.
  2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту C#.
  3. Відкрийте вихідний HTML C# файл.
  4. Викличте 'Save()', передавши ім'я вихідного файлу з розширенням DOC.
  5. Отримайте результат перетворення HTML як DOC.

C# для перетворення HTML на DOC

Є три альтернативні варіанти встановлення "Aspose.Words для .NET" у вашу систему. Будь ласка, виберіть той, який відповідає вашим потребам, і дотримуйтесь покрокових інструкцій:

Системні вимоги

Наш продукт є повністю кроссплатформенним і підтримує всі основні реалізації .NET, що відповідають специфікації '.NET Standard 2.0'

  • Microsoft .NET Framework, починаючи з найдавнішої версії 2.0 і закінчуючи останньою '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, починаючи з найдавнішого 2.0 і закінчуючи останнім '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

Оскільки код .NET не залежить від базового обладнання чи операційної системи, а лише від віртуальної машини, ви можете вільно розробляти будь -яке програмне забезпечення для Windows, macOS, Android, iOS та Linux. Просто переконайтеся, що ви встановили відповідну версію .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono або Xamarin.

Ми рекомендуємо використовувати інтегровані середовища розробки Microsoft Visual Studio, Xamarin та MonoDevelop для створення програм C#, F#, VB.NET.

Більш детальну інформацію див. У документації до продукції.

Інші підтримувані конверсії HTML

Ви можете конвертувати HTML у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Всі права захищені.