Teisenda HTML väärtuseks DOC keeles C#

Kiire tarkvara .NET teek HTML DOC

Kasutage meie dokumentide teisendamise API t, et arendada kõrgetasemelist platvormist sõltumatut tarkvara .NET ja .NET Core platvormidele. See on täielik professionaalne tarkvaralahendus HTML, DOC ja paljude muude dokumendivormingute C#, F#, VB.NET.

Kuva koodilõik

Teisendage HTML DOC-ks rakenduses C#

C# i arendajatele, kes otsivad sujuvat lahendust HTML-i teisendamiseks DOC-ks, pakub Aspose.Words for .NET intuitiivset ja arusaadavat failikonversiooni API-d. Meie lahendus võimaldab C# arendajatel faile hõlpsalt ühest vormingust teise teisendada, muutes selle asendamatuks tööriistaks failide teisendamise ülesannete automatiseerimiseks.

Olenemata sellest, kas töötate HTML-i, DOC- või muude failivormingutega, katab Aspose.Words for .NET need kõik ja tagab kõrgeima kvaliteediga tulemused. Testige, kuidas C# kood teie HTML-failidega praegu töötab.

Salvestage HTML kui DOC failis C#

Järgmine näide demonstreerib, kuidas teisendada HTML DOC-ks vaid mõne C# koodirea abil. Alustuseks lisage Aspose.Words nimeruum oma C# projekti. Järgmisena määrake sisendfaili tee ja looge HTML-i sisu laadimiseks Document objekt. Seejärel peate määrama DOC-väljundfaili tee ja kasutama meetodit Save(), et salvestada tulemus DOC-vormingus. Konversiooni API määrab väljundfaili vormingu määratud faililaiendi põhjal.

Koodinäide keeles C# et teisendada HTML vormingusse DOC
Laadige üles fail, mida soovite teisendada
Käivita kood
Valige loendist sihtvorming
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");
doc.Save("Output.doc");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.doc"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.doc"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.doc"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.doc", new ImageSaveOptions(SaveFormat.doc));
Käivita kood
Jaga koodi sotsiaalmeedias:

Kuidas teisendada HTML keeleks DOC

 1. Installige Aspose.Words for .NET.
 2. C# projektile teegi viide (importige teek).
 3. Avage lähtefail HTML rakenduses C#.
 4. Kutsuge Save(), edastades väljundfaili nime laiendiga DOC.
 5. Hankige HTML konversiooni tulemus kui DOC.

C# teek, et teisendada HTML keeleks DOC

Aspose.Words for .NET installimiseks oma süsteemi on kolm alternatiivset võimalust. Valige üks, mis sarnaneb teie vajadustega, ja järgige samm-sammult juhiseid:

Nõuded süsteemile

Meie toode on täielikult platvormideülene ja toetab kõiki peamisi .NET-i rakendusi:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

Kuna .NET-kood ei sõltu aluseks olevast riistvarast või operatsioonisüsteemist, vaid ainult virtuaalmasinast, võite vabalt arendada mis tahes tarkvara Windowsi, macOS-i, Androidi, iOS-i ja Linuxi jaoks. Lihtsalt veenduge, et oleksite installinud vastava .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono või Xamarin versiooni.

C#, F#, VB.NET rakenduste loomiseks soovitame kasutada Microsoft Visual Studio, Xamarini ja MonoDevelopi integreeritud arenduskeskkondi.

Lisateavet leiate toote dokumentatsioonist.

Muud toetatud HTML konversioonid

Saate teisendada HTML paljudesse teistesse failivormingutesse:

5%

Tellige Aspose'i tootevärskendused

Saate igakuiseid uudiskirju ja pakkumisi otse teie postkasti.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Kõik õigused kaitstud.