Konvertēt HTML uz JPG šādā valodā: C#

Ātrgaitas programmatūra .NET bibliotēka HTML konvertēšanai uz JPG

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai izstrādātu augsta līmeņa, no platformas neatkarīgu programmatūru .NET un .NET Core platformām. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu HTML, JPG un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot C#, F#, VB.NET.

Skatīt koda fragmentu

Konvertējiet HTML par JPG programmā C#

Vai programmatiski jākonvertē HTML par JPG attēlu? Izmantojot Aspose.Words for .NET jebkurš izstrādātājs var viegli pārveidot HTML par JPG attēla formātu, izmantojot tikai dažas C# koda rindiņas.

Mūsdienu dokumentu apstrāde C# API ar lielu ātrumu JPG no HTML Testa kvalitāti HTML uz JPG pārveidi tieši pārlūkprogrammā. Jaudīgā C# bibliotēka ļauj pārveidot HTML failus daudzos populāros attēlu formātos.

Saglabājiet HTML kā JPG mapē C#

Šis piemērs parāda, kā HTML pārveidot par JPG attēlu programmā C#.

Veiciet vienkāršās darbības, lai HTML failu pārvērstu JPG grafiskā formātā. Izlasiet HTML no vietējā diska, pēc tam vienkārši saglabājiet to kā JPG, norādot nepieciešamo attēla formātu ar paplašinājumu JPG Gan HTML lasīšanai, gan JPG rakstīšanai varat izmantot pilnībā kvalificētus failu nosaukumus. Izvades JPG grafiskais saturs būs identisks oriģinālajam HTML failam.

Koda piemērs valodā C# lai pārveidotu HTML JPG formātā
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");

for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++)
{
  var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1);
  extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.jpg");
}
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.jpg"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.jpg"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.jpg"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.ImageData.Save("Output.jpg");
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst HTML par JPG

 1. Instalējiet 'Aspose.Words for .NET'.
 2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam C# projektam.
 3. Atveriet avota HTML failu mapē C#.
 4. Izsauciet 'Save()', nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu JPG.
 5. Iegūstiet HTML reklāmguvuma rezultātu kā JPG.

C# bibliotēka, lai pārvērstu HTML par JPG

Ir trīs alternatīvas iespējas, lai sistēmā instalētu 'Aspose.Words for .NET'. Lūdzu, izvēlieties to, kas atbilst jūsu vajadzībām, un izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus:

Sistēmas prasības

Mūsu produkts ir pilnībā pārrobežu platforma un atbalsta visas galvenās .NET ieviešanas iespējas pēc '.NET Standard 2.0' specifikācijas:

 • Microsoft .NET Framework, sākot ar agrāko 2.0 versiju un beidzot ar jaunāko '.NET Framework 4.8'
 • .NET Core, sākot ar agrāko 2.0 un beidzot ar jaunāko '.NET 6'
 • Mono >= 2.6.7

Ciktāl .NET kods nav atkarīgs no aparatūras vai operētājsistēmas, bet tikai no virtuālās mašīnas, jūs varat brīvi izstrādāt jebkāda veida programmatūru operētājsistēmai Windows, macOS, Android, iOS un Linux. Vienkārši pārliecinieties, vai esat instalējis atbilstošo .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono vai Xamarin.

Mēs iesakām izmantot Microsoft Visual Studio, Xamarin un MonoDevelop integrētās izstrādes vides, lai izveidotu C#, F#, VB.NET lietojumprogrammas.

Plašāku informāciju skatiet produkta dokumentācijā.

Citi atbalstītie HTML reklāmguvumi

Varat konvertēt HTML uz daudziem citiem failu formātiem:

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Visas tiesības aizsargātas.