JPG içinde HTML i JPG'ye dönüştür

HTML i JPG ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım Java

Java'da taşınabilir, sağlam ve güvenli yazılımlar oluşturmak için belge dönüştürme API'mizi kullanın. Java HTML, JPG ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Dönüştürme HTML için JPG içinde Java

Dönüştürmek İhtiyacı HTML için JPG programlı resmin? Aspose.Words for Java herhangi bir geliştirici, HTML Java koduyla JPG görüntü formatına dönüştürebilir.

Modern belge işleme Java API, JPG yüksek hızda HTML Kalitesini test HTML için JPG sağ bir tarayıcıda dönüşüm. Güçlü Java HTML dosyalarının birçok popüler görüntü formatına dönüştürülmesine olanak tanır.

HTML JPG JPG olarak Java

Aşağıdaki örnek, HTML JPG içindeki bir Java.

HTML dosyasını JPG grafik biçimine dönüştürmek için kolay adımları izleyin. Yerel sürücüden HTML okuyun, ardından gerekli görüntü biçimini JPG uzantısıyla JPG Her ikisi için HTML okuma ve JPG sen tam dosya kullanabilirsiniz yazma. Çıktı JPG grafik içeriği, orijinal HTML dosyasıyla aynı olacaktır.

HTML i JPG biçimine dönüştürmek için Java de kod örneği
Giriş dosyası
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Çıkış formatı
Listeden hedef formatı seçin
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document("Input.html");

for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++)
{
    Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1);
    extractedPage.save(String.format("Output_%d.jpg", page + 1));
}
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); doc.save("Output.jpg"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.jpg", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.html"); doc.save("Output.jpg"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.html"); shape.getImageData().save("Output.jpg");
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

HTML, JPG nasıl dönüştürülür

  1. 'Aspose.Words for Java' kurun.
  2. Java projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
  3. Kaynak HTML dosyasını Java.
  4. JPG uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek 'save()' yöntemini çağırın.
  5. HTML dönüşümünün sonucunu JPG.

HTML 'i JPG ye dönüştürmek için Java

Java paketlerimizi Maven depolarında barındırıyoruz. 'Aspose.Words for Java', bayt kodu içeren yaygın bir JAR Lütfen Java geliştirici ortamınıza nasıl kuracağınızla ilgili adım adım talimatları izleyin.

sistem gereksinimleri

Java SE 7 ve daha yeni Java sürümleri desteklenir. JRE kullanmak zorunda kalmanız durumunda Java SE 6 için ayrı bir paket sunuyoruz.

Java Microsoft Windows, Linux, macOS, Android ve iOS dahil olmak üzere JVM uygulamasına sahip tüm işletim sistemlerinde çalışır.

JogAmp JOGL, Harfbuzz yazı tipi motoru, Java Advanced Imaging JAI gibi isteğe bağlı paket bağımlılıkları hakkında bilgi için lütfen Ürün Belgelerine bakın.

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Her hakkı saklıdır.